Lidl správná volba
Obsah
Platba elektronickými platebními kartami

Platba elektronickými platebními kartami

Ve všech pobočkách společnosti Lidl je možné platit bezhotovostně a zcela pohodlně platebními kartami.
Výhoda: Takto můžete platit také větší nákupy, aniž byste museli mít u sebe dostatek peněz v hotovosti.
Novinka: nyní můžete u nás platit i bezkontaktně!

ovoce

Čerstvost

Od výroby přes prodej zboží na našich prodejnách dbáme přísně na to, abyste v našich regálech našli pouze čerstvé zboží. Toto vám můžeme opravdu zaručit! 

čekání

Krátké čekací doby u pokladen

 Stále se snažíme, aby čekací doba u pokladen byla co nejkratší. Díky našemu proškolenému personálu a dostatečnému počtu otevřených pokladen, je u nás nákup rychlý a pohodlný.

pratelskost

Přátelskost a rychlost

 Lidl je přátelský! U nás je zákazník středem pozornosti, jeho spokojenost je pro nás důležitá. A proto vám chceme pobyt v naší prodejně co nejvíce zpříjemnit.

Čistota prodejny je pro nás stejně důležitá jako krátké čekací doby u pokladen. Naši pracovníci vám samozřejmě dají odpověď na každý vás dotaz.

zaruka vraceni

Záruka vrácení peněz

Společnost Lidl umožňuje zákazníkům vrátit spotřební zboží ve lhůtě do 3 měsíců od jeho zakoupení, za předpokladu, že zákazník předloží originál dokladu o nákupu zboží a zboží vrátí nepoškozené a nepoužité v původním obalu, včetně návodu, příruček a ostatního příslušenství.

Reklamaci může zákazník uplatnit v kterékoliv prodejně společnosti Lidl v České republice. Doporučujeme Vám si k tomuto účelu vybrat prodejnu, kterou máte nejblíže.

Mimosoudní řešení sporů

Příslušným orgánem pro mimosoudní řešení sporů mezi spotřebitelem a společností Lidl Česká republika v.o.s. o právech a povinnostech vyplývajících ze smluv o koupi zboží a smluv o poskytování služeb je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

baterky

Zodpovědnost k životnímu prostředí

Použité elektrozařízení, baterie ani úsporné žárovky nepatří do komunálního odpadu!
Firma Lidl úzce spolupracuje se společností RETELA s.r.o., jež je provozovatelem kolektivního systému, který v mezích Evropské směrnice pro nakládání s elektrickými a elektronickými zařízeními a příslušné platné legislativy České republiky (zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech) umožňuje efektivní plnění povinností výrobců a dovozců elektrických a elektronických zařízení. RETELA pro naši společnost stejně tak jako pro naše zákazníky zajišťuje ekologickou likvidaci námi prodávaných elektrozařízení.

Více informací o jednotlivých typech elektrozařízení, sběrných dvorech a místech zpětného odběru se dozvíte zde

Přesnou otevírací dobu Vaší prodejny zjistíte zde. 

Aplikace do chytrých telefonů ke stažení:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.sec.mobile
iPhone: https://itunes.apple.com/gr/app/lidl/id398474140?mt=8