Lidl správná volba
Obsah

Na to jsme pyšní!


Privátní značky společnosti Lidl

Svět Lidlu nabízí širokou paletu výrobků mnoha vlastních značek, které byly vyvinuty a vyrobeny renomovanými výrobci na naši zakázku. Výhoda: Máme nejen velký vliv na kvalitu námi prodávaného zboží, ale můžeme díky cílenému nákupu a velkému množství odebraného zboží nabízet naše produkty za příznivé ceny. Před mnoha lety se do našich poboček dostala jedna z našich prvních obchodních značek – Dulano. Pod touto značkou od té doby nabízíme masné výrobky vysoké kvality. V současnosti zastupujeme více než 100 obchodních značek.

V Lidlu je rozmanitost na týdenním programu. U nás najdete tuzemská i zahraniční vína z těch nejlepších vinařských oblastí a z vynikajících vinných sklepů. Nabízíme sýry a mléčné výrobky, maso a masné výrobky – a to z certifikovaných řeznictví vykazujících trvalou kvalitu svých produktů, chlazené a mražené výrobky, čerstvé ovoce, saláty a zeleninu, dále kosmetiku a jiné zboží, ale i týdně obměňovanou nabídku textilního zboží, květin, vybavení do domu i bytu, boty, oblečení … U nás je výběr opravdu široký! U násv Lidlu si přeci přejete nakupovat nejen chytře, díky nákupu light výrobků dbát na štíhlou linii nebo vařit ze zdravých surovin, ale také se postarat o proměnu svého domova!

Linessa – lahodné výrobky se sníženým obsahem kalorií

Potraviny se sníženým počtem kalorií a nízkým obsahem tuku nabízejí požitek bez pozdější lítosti. Budete fit a postaráte se o vyváženost stravy. Rovněž mlsouni a opravdoví požitkáři mohou mít z naší značky kvality Linessa užitek. Nechte se svést značkou Linessa dopřejte si, co hrdlo ráčí.

Snadno dosažitelná vyvážená strava!

Na různých větších baleních výrobků firmy Lidl naleznete jednoduché a přehledné tabulky – navigaci týkající se výživy. Poskytnou Vám pět nejdůležitějších informací o složení a energetickém obsahu výrobku: počet kalorií, obsah cukru a tuku, podíl nasycených mastných kyselin a obsah soli.