Banner

Text And Image Section

Pravá ruka kuchaře Ernesto


Jídlo lidi spojuje odjakživa, dělá nás šťastnějšími a pokud je kvalitní tak i zdravými. Společné stolování s rodinou nebo přáteli má pozitivní vliv na kvalitu našich životů i na způsob, jakým jíme. Vaření je pro řadu z nás rituálem, tvořením něčeho nového. Kvalitními výrobky značky Ernesto se vám tyto chvíle snažíme zpříjemnit a pomoci při přípravě chutných pokrmů.


Kuchyňské pomocníky Ernesto jistě oceníte při pečení, vaření, smažení a jiných přípravách potravin jako je krájení nebo strouhání. V našem sortimentu tak najdete široký sortiment hrnců, pekáčů a zapékacích mís a pánví - od keramických po grilovací.


Chutné jídlo ještě více vynikne, když je dobře naservírováno. U značky Ernesto můžete mimo jiné vybírat také z pomůcek na stolování. Svou výbavu můžete rozšířit o nádobí, sklenice, hrnky nebo příbory.


Svou kuchyni můžete kromě kuchyňského příslušenství Ernesto vybavit elektrickými kuchyňskými přístroji SilverCrest. Na Kuchyně Lidlu najdete pro inspiraci širokou škálu receptů včetně video návodů pod vedením šéfkuchaře Romana Pauluse.


CELÁ NABÍDKA