Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.
Banner

Text And Image Section

Dámský svět nekonečné inspirace Esmara®


Každý den ve svém životě uskutečňujeme nové volby a rozhodnutí. Pokud v oblasti oblékání do rovnice o více neznámých dosadíme komfort při nošení a vynikající poměr ceny a výkonu, vyjde nám jediné řešení – a tím je značka dámské módy ESMARA.


ESMARA sleduje aktuální módní trendy, nevynechá žádné roční období, myslí na každou ženskou postavu a všechny denní aktivity, ve kterých ji ráda provází – ať už jdete na pracovní pohovor, vyrazíte do města či do přírody nebo se raději uvelebíte s knihou v ruce v pohodlí svého domova – ESMARA vás oblékne od hlavy až k patě.


V nepřeberném sortimentu její nabídky tak mimo jiné najdete nepromokavé kabáty, svetry, mikiny, dámská dlouhá trika, košile, elegantní šaty i ležérní mikinové šaty, business kalhoty, termo legíny, tepláky, ale i plavky, punčochové zboží nebo spodní prádlo.


Nezapomíná ani na pohodlí vašich nohou a na své si můžete přijít při výběru z kolekce kozaček, kotníkové obuvi, mokasín, tenisek nebo pohodlné obuvi na doma. ESMARA se zaměřuje nejen na trendy oblečení, ale také na dámské doplňky, které zahrnují tašky, šály, čepice, čelenky nebo rukavice.


Kdykoliv se přistihnete, že na vás dotírá vaše mysl s nekonečnými otázkami, co na sebe, přispěchá s odpovědí právě Lidl.


Vaše volba, naše ESMARA.


CELÁ NABÍDKA