Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Kolekce Lidl-Trek

Získejte inspiraci pro lepší výživu a cyklistické aktivity se společností Lidl-Trek v závodní sezóně 2024!

santini
6 produkt | produktů
Zobrazené produkty 6 / 6 produkt | produktů

Lidl-Trek 2024

Text And Image Section

JSME SOUČÁSTÍ TÝMU


Lidl stojí po vašem boku a umožňuje vám vést zdravý a aktivní život. Lidl-Trek vás motivuje k tomu, abyste zůstali zdraví a v kondici. Nabízíme vám cenově výhodné, avšak vysoce kvalitní výrobky, zasazujeme se o inkluzi a rozmanitost a podporujeme udržitelnost prostřednictvím atraktivní nabídky cyklistických produktů.


Společnost Lidl je hrdá na to, že je hlavním sponzorem a strategickým partnerem týmu UCI WorldTour Lidl-Trek. Partnerství započalo 30. června 2023 u příležitosti závodu žen Giro d'Italia a 1. července 2023 u příležitosti závodu mužů Tour de France. Společnosti Lidl a Trek se zaměřují nejen na sportovní úspěchy, ale také na zdraví, pohyb, sport a vědomou výživu. Pro obě společnosti má podpora zdravého a aktivního životního stylu zásadní význam v rámci jejich společenské odpovědnosti.

Text And Image Section

Naše poslání

Lidl a Trek jsou dvě známé značky, které spojily své síly, aby motivovaly více lidí

ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu, a ještě více přiblížily cyklistiku lidem. Lidl podporuje zdravou výživu ve více než 12 000 prodejnách po celém světě. Profesionální cyklisté společnosti Lidl-Trek se stávají předobrazem a vzorem tohoto pozitivního poselství. Jsme jeden tým! Jezděte na kole. Bavte se. Ciťte se dobře.


Lidl a Trek mají jako partneři ambiciózní plány: V rámci dlouhodobého partnerství chtějí v celosvětové cyklistice vytvořit tým, který inspiruje cyklistické fanoušky, novou generaci ženských a mužských mistrů světa a všechny cyklisty, ať už rekreační či závodní. Jako partneři se společnosti Lidl a Trek zavázaly nejen k vynikajícím výsledkům

v cyklistice, ale také k udržitelnému rozvoji sportovců s týmovým duchem.

Společnou propagací, tréninkem a podporou mladých talentů se věnujeme také našim vývojovým týmům. Se silným a různorodým týmem špičkových mezinárodních sportovců chce být společnost Lidl-Trek vzorem pro udržitelnou cyklistiku.

Objevte čerstvé ovoce a zeleninu