Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Výhoda privátních značek je jednoznačná - jsme to my, kdo rozhoduje o kvalitě, vzhledu i obalu výrobku. Velmi podstatnou výhodou je i cena, která je vždy nižší než u značkových produktů, přestože kvalita je srovnatelná, nebo i lepší. To dokládá vítězství našich produktů v mnoha redakčních i odborných testech. Každé pondělí u nás najdete novou speciální nabídku od elegantního či sportovního oblečení přes kuchyňské vybavení, nábytek do bytu i na zahradu až po potřeby pro kutily a zahrádkáře.


Výrobky vyvíjíme společně s našimi dodavateli, jsme tak u všech fází výroby a můžeme celý proces kontrolovat. Certifikát Důvěry k textiliím označuje výrobky vyhovující přísným normám Öko-Tex Standard 100 na množství alergenních látek. Výrobky s tímto označením jsou vhodné i pro citlivou pokožku.