Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Text And Image Section

Kvalita na první pohled


Kutilství je v naší zemi rozšířené od nepaměti a často se předává z generace na generaci. Pokud i ve vašich žilách koluje krev vášnivého kutila a nic vás nezastaví při práci se dřevem, sádrokartonem nebo kovem, pak jste u nás správně.


Oblíbenou značkou každé dobře vybavené dílny je PARKSIDE – elektrické nářadí a kompatibilní příslušenství. V široké nabídce najdete aku vrtačky, aku šroubováky, brusky, pily, rázové utahováky, vysavače nebo kompresory.


Když si troufnete na víc a vaše běžné dílenské úkony se rozrostou do větších projektů, je zapotřebí, aby s vyššími nároky drželo krok také nářadí. Série aku přístrojů PARKSIDE PERFORMANCE s bezuhlíkovým motorem splňuje ty nejvyšší požadavky na dlouhou životnost a vysoký výkon.


Kdo to nezažil, neuvěří – buď jsou kabely příliš krátké, anebo zásuvky příliš vzdálené a zbytečný stres je na světě. Přehled ve všech možných akumulátorech a nabíječkách se ztratí tak snadno. Aku přístroje 12V a 20V série značky PARKSIDE se postarají o pořádek a vy můžete profitovat z neomezeného prostoru při práci, neboť jediný akumulátor může být kompatibilní s velkým množstvím přístrojů – stačí jen nabít a jít…


A když vás omrzí práce v dílně, můžete se dostatečně vyřádit i na zahradě. Práce je tam vždycky dost. Jednou je třeba přistřihnout živý plot, jindy prořezat větve nebo vyčistit terasu. Zahradního nářadí a vybavení na zahradu u nás najdete dostatek. Od pil, ostřiček, vertikutátorů, drtičů a zahradních vysavačů až po pařeniště, kompostéry nebo nádoby na odpad. PARKSIDE je příslibem toho, že práce na zahradě nemusí být nutně všední dřinou, ale může se stát vaším koníčkem.


Proč to tedy odkládat na zítřek? Co mohu udělat hned, udělám s PARKSIDE.


CELÁ NABÍDKA