Zvládnete to!

Text And Image Section

Kvalita PARKSIDE


PARKSIDE nabízí nejen různé vybavení pro vaši dílnu a zahradu, ale také zaručuje robustní pomocníky pro váš hobby projekt díky přísným bezpečnostním kontrolám a důrazem na kvalitu. Nástroje přitom zaujmou skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou úrovní výkonu pro potřeby vaší hobby dílny. Ať už pily, brusky nebo hoblíky, v sortimentu značky PARKSIDE si určitě vyberete to, co hledáte.


Jakmile je jednou okusíte, zvýší se vaše nároky a zvětší se vaše projekty… PARKSIDE svou širokou škálou produktů pokrývá všechny druhy projektů.

  1. Životnost

    Elektrické nářadí si své jméno získá pouze tehdy, pokud po dlouhou dobu prokazuje svůj plný výkon, a to i při intenzivním používání. Sortiment značky Parkside nedělá žádné kompromisy a je vhodný pro jakýkoli úkol.

  2. Stabilní materiály

    Plánujete nový projekt? Narazili jste na velkou výzvu? Chcete to zvládnout sami? Pusťte se do toho! Stabilní a odolné materiály pro nářadí, příslušenství a pracovní oděvy dělají z Parkside vaši značku s přístupem skutečného pracanta.

  3. Skvělý poměr ceny a výkonu

    Elektrické nářadí Parkside a vybavení pro dílnu poskytují profesionální kvalitu za cenu základní řady. Ať už s baterií nebo bez ní, ať už pracovní oblečení nebo sada klíčů: Splňte si svůj sen o dokonalé dílně – s Parkside máte skvělou příležitost si to dovolit.

Akumulátorové nářadí a technologie


Usnadněte si každodenní a obtížné úkoly s řadou baterií PARKSIDE. Akumulátory pro veškeré nářadí od vrtání po řezání. Jednoduše nabijte a pusťte se do toho. Výkon v kombinaci s bezdrátovou svobodou pro váš další projekt.

Chcete se o Parkside dozvědět více?


Pokud se chcete o značce Parkside dozvědět více, navštivte webové stránky značky: www.parkside-diy.com/cz

Text And Image Section

Nenechte si ujít další nabídku!


Nechcete si nechat ujít příští výprodej a zároveň hledáte exkluzivní informace o našich produktech? Pak se přihlaste k odběru našeho zpravodaje přímo zde – nabitý aktuálními nabídkami, akcemi, novými produkty a mnohem více.