Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Vítáme úžasnou kolekci sběratelských karet UEFA EURO 2024™ Match Attax All-Stars, která je exkluzivně k dispozici v prodejnách Lidl.

Akce platí od 6. 5. do 16. 6. 2024 nebo do vyčerpání zásob.

Media Highlighting

Kolekce je tvořena 108 kartami a setkáte se na nich s největšími hvězdami evropského fotbalu, které, doufejme, výrazně zasáhnou do dění turnaje UEFA EURO 2024™. V balíčcích můžete najít hvězdy jako je Ronaldo, Modric, Kane a De Bruyne.

Media Highlighting

Sbírat můžete karty v mnoha zajímavých kategoriích, takže ať už jste fanoušky turnajových debutantů (Tournament Debutants), odvážných kapitánů (Captains), zkušených profíků (Pros) nebo proslulých legend (Legends), tato kolekce nikdy nezklame!

Media Highlighting

Balíček 3 sběratelských karet ZDARMA získáte za každých 500 Kč nákupu.

Balíček 3 sběratelských karet K PRODEJI zakoupíte na prodejně za 14,90 Kč.

Media Highlighting

V těchto sběratelských deskách můžete všechny své karty uchovávat a sledovat tak, jak si vedete s jejich sbíráním. Rovněž zde najdete pravidla, jak hrát hru Match Attax.

Sběratelské album zakoupíte na prodejně za 79,90 Kč.

Media Highlighting

Nezapomeňte si stáhnout bezplatnou aplikaci Match Attax a naskenovat exkluzivní QR kódy na zadní straně karet. Tím odemknete karty digitálně a můžete začít hrát proti přátelům nebo fanouškům z celého světa!


Horečka stoupá, hráči jsou připraveni a jeviště UEFA EURO 2024™ je nachystané…

Je čas na velký výkop!

Hra Match Attax

Nevztahuje se na nákupy na www.lidl.cz

Akce platí od 6. 5. 2024 do 2. 6. 2024 nebo do vyčerpání zásob. Prodejní artikly (Match Attax sběratelské album a Match Attax balíčky ke koupi) mohou být vyprodány již v prvních dnech akce z důvodu omezeného množství na skladech. Match Attax balíčky v modré barvé obdržíte zdarma za každých 500 Kč nákupu (výdej balíčků Match Attax je podmíněn konečnou částkou na účtence a proběhne pouze při platbě, zpětně nelze balíčky Match Attax nárokovat). Vyobrazení kartiček na balení a v reklamích materiálech je pouze ilustrační, kartičky uvnitř balíčků se mohou lišit. POZOR: Match Attax produkty jsou nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé části. Nebezpečí zalknutí.