Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.
Banner

Výhody osobního účtu

Osobní účet je Vaše osobní zákaznické konto, které je přístupné pomocí Vaší e-mailové adresy a chráněné Vámi zvoleným heslem. Založením osobního účtu na Lidl-shop.cz získáváte automaticky řadu funkcí, které zpříjemní nakupování a především ušetří čas.Jaké výhody nabízí osobní účet?

  • Do osobního účtu na Lidl-shop se přihlásíte i pomocí účtu Lidl Plus
  • Přehled aktuálních a minulých objednávek
  • S osobní účtem dokončíte objednávku až o 60 % rychleji
  • Faktury ke všem objednávkám kdykoli ke stažení
  • Sledování zásilek jedním kliknutím
  • Vrácení zboží nebylo nikdy tak jednoduché
  • Uložení nákupního košíku po dobu až 30 dnů
  • Již žádné vyplňování doručovacích a fakturačních údajů.
  • Uložení platební karty pro další objednávky

Do osobního účtu na Lidl-shop se přihlásíte i pomocí účtu Lidl Plus


Máte jenom účet Lidl Plus? To vůbec nevadí! Do účtu svého osobního účtu Můj Lidl se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji.Všechny objednávky na jednom místě

Přehled aktuálních a minulých objednávek a to vše na jednom místě. S osobním účtem Lidl-Shop, nebo Lidl Plus máte kompletní přehled o veškerých Vašich objednávkách.
S osobní účtem dokončíte objednávku až o 60 % rychleji

Již žádné vyplňování doručovacích a fakturačních údajů. Tyto údaje budou bezpečně uloženy k opakovanému použití. S osobním účtem máte objednávku hotovou za pár kliknutí. Vše jednoduše, rychle a bezpečně.
Faktury ke všem objednávkám kdykoli ke stažení

Ve svým osobním účtu nalezete veškeré minulé i stávající faktury ke všem objednávkám. Jednoduše a pohodlně si je stáhnete ve formě PDF a už je nikdy neztratíte.
Sledování zásilek jedním kliknutím

Stav objednávky můžete sledovat ve svém osobním účtu v sekci Přehled objednávek. Cestu zásilky pak můžete sledovat v detailu konkrétní objednávky přes tlačítko Sledování zásilky, které Vás přesměruje na stránky přepravce.
Vrácení zboží nebylo nikdy tak jednoduché

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete od koupě odstoupit i bez uvedení důvodu. Prodloužená lhůta pro odstoupení je 90 dnů od převzetí zboží. Vše vybavíte jednoduše a rychle přes svůj osobní účet.