danger
Nepodporovaný prohlížeč

Omlouváme se, váš prohlížeč není bohužel podporován.

Dřevěné hračky z LIDLu Odolné, z přírodního materiálu, s dlouhou životností

Dřevěné hračky jsou odolné, z přírodního materiálu a mají dlouhou životnost. Přispívají ke zdravému vývoji dítěte a vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky z dětství. Hračky ze dřeva pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Splňují nejvyšší standardy kvality.

Libovolně kombinovatelné

Libovolně kombinovatelné

Naše dřevěné hračky jsou vzájemně snadno kombinovatelné, což přináší řadu výhod. Takto si můžeš ze dvou menších dárků vytvořit pestřejší svět.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Dřevěné hračky jsou pevné a tím i mimořádně odolné. Díky kvalitnímu zpracování si vaše dítě může hračku užívat velmi dlouhou dobu.

Cenově výhodné

Cenově výhodné

Ano, kvalita je pro nás důležitá a má vysokou prioritu. Přesto by měla jedna věc, jako obvykle v Lidlu, zůstat nízká. A tou je Cena! Naše dřevěné hračky mají nepřekonatelný poměr kvality a ceny, na který jsme hrdí.

Svět hraček

Pozadí dřevo
Plnou parou vpřed - svět železnic

Plnou parou vpřed - svět železnic

Dřevěné železnice jsou jednou z nejoblíbenějších dětských hraček už několik generací. Jednoduše se rozloží a opět složí, jsou pevné a snadno kombinovatelné. Trasy lze různě upravit a kdykoliv doplnit o nové prvky. Figurky, které jsou součástí balení, jsou dokonale přizpůsobeny velikosti dětských rukou. Děti a častokrát i dospělí :) se z nich mohou dlouho těšit.

Pojďme si hrát - svět panenek

Panenky jsou okouzlující nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pomáhají dětem hravě napodobovat a lépe chápat každodenní život. Mohou si vytvořit vlastní svět podle svých vlastních pravidel a představ. Hra s panenkami je tak pro děti přínosnější a to zejména z hlediska vzdělávání. S láskou navržené domečky pro panenky, originální doplňky, různé postavičky a jiné příslušenství jsou zárukou nekonečné zábavy. Při budování vlastního světa se kreativitě žádné meze nekladou!

Pojďme si hrát - svět panenek
Pozadí dřevo
Nachystajme hostinu - svět kuchyně

Nachystejme hostinu - svět kuchyně

Dřevěná kuchyňka a kuchyňské pomůcky jsou skvělou zábavou pro malé kuchařky a kuchtíky. Děti tak mohou napodobovat dospělé při přípravě jídel pro své plyšových hosty. Hodně se toho naučí, přičemž se rozvíjí jejich jemná motorika, kreativita a zároveň zažijí i kopec zábavy. Dřevěná kuchyňka si jistě najde své čestné místo v dětském pokoji nebo ve vaší kuchyni.

použité materiály:

Dřevo

Dřevo

Dřevěné hračky mají dlouhou životnost, jsou přírodní a odolné. Vašemu dítěti s nimi darujete nezapomenutelné vzpomínky na dětství a zdravý vývoj, neboť hračka ze dřeva podněcuje všechny smysly a podporuje takové schopnosti jako je jemná motorika, logické myšlení a fantazii.

Kovy

Kovy

Při výběru všech kovových dílů dbáme na to, aby tyto materiály byly vysoce kvalitní a robustní a nebyly škodlivé.

Plasty

Plasty

Naše vysoké bezpečnostní nároky zajišťují, že plasty, použité v našich hračkách jsou zcela nezávadné.

Barvy a laky

Barvy a laky

Používáme pouze laky bez rozpouštědel a barvy na vodní bázi – tím pádem mohou být hračky dávány bez obav do úst.

schváleno a certifikováno