Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Auto-moto, cestování

151 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 151 produkt | produktů

Na cestách s autem nebo na motorce

Cestování je velké dobrodružství. Čerství majitelé řidičských průkazů se těší z nových možností. Staří mazáci jistě ocení služby, které jim lidl-shop nabízí v rámci výbavy na motorky a produktů pro péči o auto. Než začnete plánovat další výlet nebo vyrazíte na dovolenou s celou rodinou, přečtěte si informace o vybavení automobilu a motocyklových helmách.


Bezpečnost a péče

Automobily a motocykly musí být nejen pravidelně kontrolovány, ale vyžadují také neustálou péči. lidl-shop vám poskytne vše potřebné. K péči o lak a kůži nepotřebujete dílnu a s aku leštičkou z lidl-shop se bude lesknout nejen kapota, ale i disky vašich kol.


Bezpečnost je vždy na prvním místě. Podstatné je mít vůz v dobrém stavu a v případě potřeby mít kontakt na servis. Při nakládání do vozu používejte napínací a zajišťovací popruhy, aby se při cestách na dovolenou nebo po velkém nákupu nic neuvolnilo, a aby se žádné zavazadlo nebo náklad nestaly rizikem.Vybavení na motocykly v LIDLu

Mnoho lidí si jízdu na motocyklu spojuje s dobrodružstvím a svobodou. Večerní posezení, víkendový výlet s přáteli nebo dlouhý letní výlet vám vyčistí hlavu a stává se zážitkem. Abyste mohli motocykl používat, je třeba o něj dobře pečovat. Téma bezpečnosti je důležité zejména při výběru výbavy – od bot až po motocyklovou helmu – všechno musí být správné.


Na lidl-shop si můžete pořídit celoobličejové helmy testované v různých verzích a objednat si ledvinový pás. Stačí si vybrat velikost. Aby byl váš motocykl chráněný i při parkování, najdete na lidl-shopu také plachtu ze syntetického materiálu odolného proti roztržení.


Od příslušenství po bezpečnost jízdy

Pravidelná péče o vůz udržuje jeho hodnotu. Zabraňuje poškrábání automobilu a chrání ho před korozí. Leštění laku se provádí speciálními přípravky. Na lidl-shop najdete i profesionální leštičky. Postupujte pečlivě podle pokynů, protože barva na automobilech a motocyklech má jen několik milimetrů. Než se vydáte na dlouhou cestu, popřemýšejte nad střešním nosičem. Pak budete mít dostatek místa na všechny vaše potřeby.V Lidlu nakoupíte doplňky pro auto a motocykl

Pečujete rádi o své auto a trávíte spoustu času v garáži? Staráte se o svůj motocykl a znáte každý šroubek? Pořídili jste si svůj první stroj a chcete dělat vše správně? V LIDLu najdete produkty pro péči, vhodné nářadí a autorádia za přijatelné ceny. To vám usnadní pečovat a vylepšovat vaše auto, motocykl nebo dokonce váš elektrický skútr.


V LIDLu můžete objednávat 24 hodin denně. Internetový obchod je pro vás otevřen celý týden až do neděle. Nákupem autokosmetiky a příslušenství ušetříte nejen peníze, ale také spoustu času, který můžete investovat do svého koníčku!