Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Dětská obuv a doplňky

104 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 104 produkt | produktů

Dětská obuv na lidl-shop – velký výběr pro malé nožky

Ještě před chvílí vaše ratolest jezdila v kočárku a teď se začíná pomalu stavět na nožky a potřebuje své první boty. Na lidl-shop najdete širokou nabídku dětské obuvi pro každý věk a každé roční období, se kterou mohou vaše dítka objevovat svět. V nabídce jsou pantofle, sandály, tenisky a sportovní obuv. Jsou ideální na hřiště, do školky i do školy. Pro správný vývoj dětské nohy jsou důležité kvalitní materiály a ergonomicky přizpůsobená stélka, navíc vypadají hezky. Oblíbená barva vašich dětí se v nabídce určitě najde. Nechte se inspirovat online a vyberte si s dětmi boty jejich snů. Mohou to být i holínky v růžové barvě, které i deštivý den promění ve velké dobrodružství.


Běhání, skákání, lezení – správný vývoj s vhodnou obuví

Potřebujeme je po celý den a po celý život: Zdraví našich nohou je základ. Proto byste neměli podcenit výběr dobrých bot. Na lidl-shop najdete boty pro muže, ženy, chlapce i dívky. Při výběru dětské obuvi byste neměli zapomínat na několik důležitých ukazatelů. Musejí být vyrobeny pečlivě a kvalitně z pevných materiálů, aby dokonale padly na nohu a zároveň ji chránily. Dětské nohy povyrostou až o 2 cm ročně. Abyste se ujistili, že bota dítě netlačí, doporučujeme pravidelné kontroly, zejména u malých dětí. Jsou to právě ony, které nejrychleji rostou, a některé problémy s chodidly mohou být způsobeny příliš malými botami. Na to nepotřebujete příručku pro rodiče, ale nové dětské boty. V létě to mohou být sandály, na jaře a na podzim nízké boty a v zimě zimní obuv. Kvalitní dětská obuv se osvědčí venku za každého počasí a v domácím prostředí poskytne pohodlí jako v bačkůrkách. Dětské nohy potřebují prostor, ale také oporu. Aby se noha dobře vyvíjela a umožňovala zdravý pohyb po celý život, je třeba dbát na správnou velikost i tvar dětské obuvi.


Móda pro nejmenší – od sandálek po tenisky

Dívky milují sandály a chlapci zbožňují sportovní obuv. Aby děti nosily boty rády, musejí být především pohodlné, ale také musejí vypadat! To zahrnuje nejen funkčnost, ale také barvu a styl. Princezny si zamilují dívčí sandálky, ale také lodičky a balerínky. Klukům se zase zalíbí barevné boty, nízké boty v černé barvě inspirují teenagery. Pokud jde o slavnostní příležitosti, jako jsou Vánoce nebo svatební událost, je dobré mít v botníku i příslušnou obuv. V sandálech v krémových barvách s drobnými květy může vaše holčička konkurovat nevěstě. Kožené sandály jsou však vhodné i na každodenní nošení. Ti, kdo dávají přednost obuvi z přírodního materiálu, najdou v nabídce odolné sandály z textilního high-tech materiálu s padnoucí stélkou, které doporučují i sportovní lékaři a ortopedi. Protiskluzová podrážka a správná velikost poskytují vašemu dítěti maximální pohodlí. Vaše ratolesti tak v nových botách zažijí spoustu dobrodružství.


Výběr dětské obuvi online – určení správné velikosti

Nákup dětské obuvi online je hračka, pokud dbáte na několik kritérií. Především má jednu velkou výhodu – ušetříte spoustu času! Místo toho, abyste s dítětem běhali po obchodech, můžete si sandály a tenisky podle svého výběru objednat z pohodlí domova, zatímco si vaše ratolesti hrají. Jedním z předpokladů je fakt, že dítěti boty dokonale padnou. Nákup bot si usnadníte, když dítěti jednoduše obkreslíte obrys nohy. Potřebujete jen list papíru pro každou nohu a tužku. Vaše dítě se postaví rovně a vy mu obkreslíte chodidlo. Teď už stačí jen správně měřit. Tímto způsobem získáte nejen délku, ale zjistíte také šířku chodidla. Aby měly prsty dostatek místa, přidejte k naměřené délce alespoň 12 milimetrů. Jedná se o rychlý a snadný způsob, jak v domácích podmínkách zjistit správnou velikost bot. Dětská vycházková obuv je široká, aby noha nebyla příliš stísněná. Dětská noha se musí volně pohybovat, aby se svaly dobře vyvíjely. V prvních letech dochází k ústupu tukové vrstvy a vývoji nožní klenby. Proto vaše dítě potřebuje boty s ohebnou podrážkou.První krůčky v nových botách z LIDLu

Detailně propracované sandály na léto, sportovní obuv pro děti nebo první botičky pro batole najdete na lidl-shop. Obuv z kůže a dalších materiálů šetrných k pokožce je navržena přesně pro dětské nohy a poskytne vaší ratolesti oporu a pohyblivost v jednom. Před nákupem si pečlivě změřte délku a šířku chodidla vašeho dítěte. Rozmanitá nabídka zaručuje, že vždy najdete vhodnou obuv za rozumnou cenu. Nakupování na lidl-shop je ideální pro rodiny s dětmi. S blížící se dovolenou si objednáte doslova všechno, od plavek až po kempinkové vybavení. Pokud se blíží narozeninový den vaší ratolesti, nakoupíte online oblečení i dárky. Zatímco se staráte o narozeninovou párty, pošta vám balíček přiveze až domů. Nakupování bot s dětmi může být docela zábavné!