Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Kuchyně a domácnost

1363 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 1363 produkt | produktů

Objednejte si elektrospotřebiče do domácnosti za nízké ceny

Každodenní domácí práce a pracovní úkony mohou být mnohem jendodušší, pokud máte k dispozici správné spotřebiče. Proč mýt nádobí ručně, když existují myčky, které to zvládnou za vás? Na lidl-shop nyní najdete nejen myčky na nádobí, ale i řadu dalších velkých elektrospotřebičů pro domácnost, jako je pračka, sušička nebo chladnička. Všechny spotřebiče z naší nabídky jsou samozřejmě nejmodernější a pracují energeticky úsporně. Můžeme vás ubezpečit, že se vám už nikdy nebude ve dřezu hromadit neumyté nádobí, protože jste ho nestihli opláchnout – s myčkou budete mít nádobí umyté během několika desítek minut. V čase, který ušetříte, si můžete vychutnat čerstvou kávu z kávovaru nebo domácí vafle z vaflovače. V naší nabídce najdete také kuchyňské roboty, kuchyňské doplňky, kuchyňské nože a mnoho dalších spotřebičů, jako je chladnička a mraznička nebo jejich kombinace. Ty správné pomocníky, kteří vám usnadní práci nebo ji dokonce zcela udělají za vás, najdete online.


Objednejte si praktické pomocníky do domácnosti online

Pokud potřebujete novou pračku, máme nabídku modelů, od kompaktních praček s vrchním plněním, které se vejdou i do té nejmenší koupelny, až po pračky s mnoha programy. Rádi vám také nabídneme sušičku prádla, takže už nebudete muset čekat, až prádlo uschne. Jednoduše vložíte vyprané oblečení do sušičky a během krátké doby ho vyjmete suché. Pokud hledáte elektrospotřebiče do domácnosti, nehledejte dál: Podívejte se na náš lidl-shop. Objednejte si je ještě dnes a my vám je během několika dní doručíme až ke dveřím. A když se vám při instalaci nového spotřebiče zašpiní podlaha, LIDL přispěchá s nabídkou praktických vysavačů.