Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Rozmanité kuchyňské doplňky

I k přípravě jednoduchého pokrmu je potřeba nějaké kuchyňské příslušenství. I jednoduchý sendvič je třeba nakrájet, namazat a případně ozdobit. Kuchyňské příslušenství, dostupné na lidl-shop, přispívá k tomu, aby se potěšení z vaření projevilo i na talíři. V následujících odstavcích najdete vše pro krájení, sekání, zdobení a skladování:

  • Krájení
  • Vaření, smažení a dušení
  • Kuchyňské příslušenství

Nabízené kuchyňské příslušenství však neslouží pouze k dokonalé dekoraci pokrmů, ale je také důležitou součástí bezpečnosti práce. Kvalitní kuchyňský nůž proto poznáte podle toho, jak dlouho zůstává ostrý. U tupých nožů je totiž vysoké riziko nekontrolovaného sklouznutí z krájené potraviny, což vede ke zraněním v kuchyni.

Text And Image Section

Krájení - nože a prkénka

Aby se předešlo nehodám, spoléhají profesionální kuchaři na velmi ostré a vysoce kvalitní nože z nerezové oceli a krájecí prkénka. Abyste i vy mohli vařit jako profesionálové, nabízí lidl-shop vše, co potřebujete k rychlému krájení jakýchkoli potravin. Nože z nerezové oceli můžete koupit v sadě, ale i jako jednotlivé kusy. Pokud vykosťovací nůž ve vaší sbírce stále chybí, můžete si jej jednoduše doobjednat. Pro dokonalý řez potřebujete také dobrý základ, proto lidl-shop nabízí velký výběr prkének na krájení. K dispozici je mnoho týpů prkének.
Vaření, smažení a dušení

Vše pro vaření a smažení. Od hrnců s nepřilnavým povrchem po litinové pánve. Pro každý typ vaření je ideální příslušenství. Nepřilnavé pánve jsou vhodné pouze v omezené míře: lepšího výsledku dosáhnete s litinovou pánví. Nepřilnavá pánev je naopak ideální pro těstoviny. Abyste měli pro každý pokrm ty správné pánve a hrnce, doplňte si kuchyňské příslušenství snadno a pohodlně z domova. Tyto materiály hrnců a pánví naleznete na lidl-shop:

  • Litina
  • Nerezová ocel
  • Hliník
  • Různé nepřilnavé materiály

Díky široké nabídce hrnců a pánví budou vaše pokrmy rozmanitější a vaření bude skutečným potěšením.

Text And Image Section

Kuchyňské příslušenství

Optimální příprava, zdobení a servírování; zde najdete ty správné kuchyňské pomůcky. Tato kategorie obsahuje všechny kuchyňské doplňky, které se používají k dekoraci nebo skladování - zkrátka vše, co usnadňuje a optimalizuje každodenní život v kuchyni. Najdete zde mimo jiné:

Díky široké nabídce kuchyňských doplňků na lidl-shop můžete svou kuchyni vybavit pro každou příležitost. Ať už chcete připravit pokrmy pro neohlášenou návštěvu, dětskou narozeninovou oslavu nebo velkou akci přátel, zde najdete kuchyňské příslušenství, které budete potřebovat. S pomůckami na pečení se zdobení stává jednoduchým úkolem. S kuchyňským příslušenstvím z lidl-shop můžete vést domácnost a řezat kuchyňskými noži jako profesionálové.

Vše do kuchyně - Kuchyňské doplňky

Pokud pro vás blanšírování, brunoise a vaření v páře nejsou cizí slova a kladete velký důraz na přípravu jídla, potřebujete správné kuchyňské příslušenství. Vysoce kvalitní výrobky od kuchyňských nožů až po nádobí vám pomohou při přípravě, servírování a skladování potravin. Díky vysoké kvalitě jsou výrobky ideální i jako dárky. Kvalitní nůž z nerezové oceli udělá každému amatérskému kuchaři velkou radost a je prostě součástí každého kuchyňského příslušenství.