Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Malé kuchyňské spotřebiče

Ráno vás probudí vůně kávy a čerstvě opečeného toastu. V době oběda se na stole rychle objeví malá svačinka s pomocí mikrovlnné trouby. Pokud máte často hosty, kávovar a vaflovač jsou pro vás ideálním partnerem. A k večeři? Fritéza a toustovač na sendviče. Tyto nepostradatelné malé kuchyňské spotřebiče můžete získat na lidl-shop.

Malý pomocník v akci

Čas je drahocenný. Proto mnoho pracujících lidí si raději dá rychlou studenou večeři. Pokud si však ceníte zdravého životního stylu s pohybem a ohleduplnou stravou, nevyhnete se pracnější přípravě vašeho pokrmu. Aby se vám smoothie povedlo a salát chutnal, najdete v LIDLu malé kuchyňské spotřebiče, které vám pomohou. S kuchyňskou váhou můžete rychle a přesně odměřit všechny ingredience. Mixér připraví nápoje bohaté na vitamíny a kávovar vás nastartuje čerstvou kávou. Správné kuchyňské doplňky by nikdy neměly chybět.

Pečte, krájejte a ohřívejte během chvilky

Většina lidí si ráda sedne k prostřenému stolu. Dlouhá příprava jídla během týdne často není možná. Rychlé občerstvení? To není alternativa. LIDL ví, co pomáhá: kuchyňské spotřebiče jsou tajemstvím chutné kuchyně za všech okolností. Začíná to toustovačem a rychlovarnou konvicí, které jsou v kanceláři a dílně často nepostradatelné. Rychle se uvaří šálek čaje a čeká na vás svačina. Na mnoho věcí nepotřebujete velkou kuchyň. Praktičtí pomocníci, jako jsou mini trouby, jsou kompaktní a umožňují zábavu při vaření i v těch nejmenších prostorách. Brzy bude zahradní altán vonět čerstvým koláčem nebo vydatným nákypem. Kuchyňský robot je nezbytností pro celou rodinu. Kombinuje v sobě různé malé kuchyňské spotřebiče a můžete jej využít mnoha způsoby k míchání a hnětení.

Podívejte se, kdo vaří

Díky mikrovlnným troubám, konvicím na vodu a varným deskám máte k dispozici řadu praktických nástrojů pro ohřev a udržování teploty vody a jídla. Můžete si vybrat jednoduché, vysoce kvalitní spotřebiče se základními funkcemi nebo složité výrobky s mnoha dalšími funkcemi. Poté už si určitě nikdy neuvaříte zelený čaj příliš horký. Začněte s vlastní výrobou hranolek pomocí fritézy. Horkovzdušná fritéza je zvládne připravit chutné a bez tuku. A s topinkovačem si poradí i začátečníci v kuchyni. Malé občerstvení je díky němu hračka, protože zlatavé tousty s trochou másla jsou rychle připravené a lze je připravit na sladko nebo slano.


Vedle rychlovarné konvice a toustovače, kuchyňského robota a mlýnku na maso je tu jedna věc, bez které se neobejdete: Kuchyňská váha je jedním z nejdůležitějších malých kuchyňských spotřebičů. Bez správné míry byste se neměli pokoušet péct dort ani vyrábět zmrzlinu. I ten nejkrásnější zmrzlinovač a nejlepší domácí pekárna jsou bez správně odměřených ingrediencí k ničemu. A dokonce i vafle lze připravit pouze s kuchyňskou váhou nebo odměrkami a vaflovačem. Módní krémové barvy nebo klasická kuchyňská červená vnesou do místnosti barvu a vy budete mít chuť vařit a péct. Na lidl-shop najdete také odpovídající utěrky.

Na kvalitě záleží

Malé kuchyňské spotřebiče, jako jsou rychlovarné konvice, kuchyňské roboty a mixéry, používá rodina každý den. Ruční mixér slouží k přípravě pyré a rychlému šlehání omáček, kuchyňský robot s mnoha nástavci dokáže míchat, hníst a často také sekat. Aby vše probíhalo hladce a práce byla zábavná, je důležitá kvalita. To platí zejména pro rychlovarné konvice a toustovače, které se používají ráno i večer. Nezapomínejte také na čištění a péči o spotřebiče. Pravidelné odstraňování vodního kamene u rychlovarné konvice přispívá k dlouhé životnosti. Je důležité, aby se víko dobře zavíralo, ale zároveň se dalo snadno otevřít, když chcete rychle doplnit vodu.

Malé spotřebiče do kuchyně na lidl-shop

Na lidl-shop najdete široký výběr malých kuchyňských spotřebičů. Každý člověk zde najde svůj kávovar a každý zahrádkář svůj odšťavňovač. Můžete objevit spoustu skvělých nabídek pro rodiny a využít například vařiče vajec pro příští nedělní snídani nebo vařiče a fondue pro skvělou party s přáteli. Stačí si objednat online a zásilka vám přijde přímo domů!