Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Osvětlení

181 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 181 produkt | produktů

Osvětlení: funkční a estetické

Světlo hraje důležitou roli nejen doma, ale i v kanceláři a dílně. V internetovém obchodu LIDL najdete vhodné lampy a svítidla v každém stylu a pro každou příležitost.


Světlo vytváří atmosféru

Světlo ovlivňuje vnímání. Dobře osvětlená a prozářená místnost vás inspiruje a dodává vám energii. Proto stojí za to přemýšlet o koncepci osvětlení a hledat individuální řešení. Na lidl-shop najdete širokou škálu svítidel od stropních po stolní lampy. Dále také pracovní osvětlení, světlo do dětského pokoje a stojací lampy, s nimiž můžete vytvářet přímé i nepřímé světlo. Používáním energeticky úsporných žárovek můžete navíc ušetřit. Díky speciálním funkcím je světlo nejen stmívatelné, ale dokonce kompatibilní s aplikací pro chytrou domácnost. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a po příchodu domů se rozsvítí všechna světla. Zcela bezdrátové a velmi jednoduché.


Vhodné osvětlení do každé místnosti

V dílně potřebujete jiné osvětlení než v obývacím pokoji. V předsíni je jiné světlo než v kuchyni. Světlo je zásadním faktorem při zařizování bytu a domu. Můžete jím opticky rozšířit místnosti nebo jim dodat více intimity a útulnosti. Můžete záměrně nastavit kulisu jednotlivým dekorativním prvkům nebo podtrhnout celkový dojem a zdůraznit klidnou atmosféru. Světlo dodává místnosti charakter. Vstupní prostory často není snadné navrhnout. Obvykle jsou malé a nemají vlastní přístup k dennímu světlu. K tomuto účelu můžete použít vestavná svítidla LED, která se instalují přímo do stropu.


Vytvořte kouzlo s pohádkovými světly a zářivými dekorativními prvky

Nálada je často závislá na detailech. Můžete ji vědomě ovlivnit pomocí svítidel. Svítidlo se může stát ozdobou nebo jednoduše splynout s prostředím tak, že si ho téměř nevšimnete. Světelné prvky mají v sobě vždy něco magického. Přitahují pozornost. Dětský pokoj slouží jako multifunkční místnost, kde si děti hrají a spí, v noci se promění díky světelným prvkům v útulný prostor, kde se vaše ratolest cítí bezpečně. Ve svátečních dnech vytváří světelná výzdoba správnou atmosféru uvnitř i venku. O Vánocích jsou tradičně v kurzu barvy jako zlatá, bílá a červená. Jakmile přijdete domů, zahrada a okna se rozzáří jemným světlem a přivítají vás i kolemjdoucí sousedy. Celoročně můžete vytvořit zajímavý exteriér osvětlením jednotlivých stromů nebo proměnit svůj balkón v malou oázu světelným řetězem.


Úsporná svítidla

Úspory dosáhnete správným výběrem světelných žárovek a jejich optimálním umístěním. Stropní osvětlení nemusí vždy viset uprostřed. Můžete jej namontovat kamkoli na strop nebo jich umístit do místnosti několik. Svítidlo nad jídelním stolem lze doplnit stojací lampou v koutku na čtení. LED diody jsou levné zdroje světla. Můžete si vybrat mezi různými intenzitami světla a barvami. Žárovky LED šetří peníze při každodenním používání a navíc mají delší životnost. LED diody je třeba vyměňovat mnohem méně často. Svítí pro vás 50 000 až 100 000 hodin. Proto jsou vhodná i jako trvale instalovaná bodová svítidla v koupelně. Měnit je musíte jen výjimečně.