Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Praní, sušení a žehlení

51 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 51 produkt | produktů

Praní a sušení

Kdo by nemiloval vůni čerstvě vypraného oblečení, ložního prádla nebo záclon? Pokud je celý dům cítit horským vzduchem nebo jarem, může za to obvykle pračka. Praní prádla však není samo o sobě příliš oblíbeným koníčkem. Naštěstí díky moderním pračkám a sušičkám z lidů-shop můžete tuto nepříjemnou povinnost zařadit do svého každodenního života pohodlně a navíc s úsporou času. Ať už jste jednotlivec nebo početná rodina, na lidl-shop najdete přesně ten správný spotřebič pro své potřeby. Pokud máte navíc rádi, když prádlo není pomačkané, můžete košile, oblečení, ložní prádlo a další věci dokončit na žehlicím prkně.

Náš svět výrobků kolem praní a sušení

Bez pračky se neobejde žádná moderní domácnost. Ať už se musíte několikrát týdně vypořádat s rodinným oblečením nebo máte rádi hygienicky čisté oblečení. Stále oblíbenější jsou také sušičky prádla. Ušetříte si tak tradiční sušení prádla na sušáku a vaše oblečení bude v mžiku opět připraveno k použití.

Máte málo místa na pračku a sušičku? Žádný problém! Kombinované spotřebiče jsou ideální alternativou pro malé místnosti. Pračky se sušičkou umí obojí: prát i sušit v jednom cyklu. To znamená, že vaše každodenní prádlo bude nejen čisté, ale také rychle a pohodlně usušené. Pokud si vyberete pračku se sušičkou s předním plněním, můžete horní část využít jako cenný úložný prostor.

Energeticky úsporné praní a sušení

Chcete hygienickou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni s co nejnižší spotřebou energie? Není pochyb o tom, že úspora energie hraje důležitou roli při používání praček a sušiček. Stačí se podívat na třídu energetické účinnosti spotřebičů. Přesně udávají spotřebu a energetickou úspornost. Abyste se mohli rozhodnout, který spotřebič koupit, podívejte se také na různé programy praček nebo sušiček.

Každodenní život bez pomačkání

V některých situacích je oblečení obzvlášť důležité. Košile by měla být zářivě bílá a nepomačkaná a tak podobně. Vše, co k tomu potřebujete, je k dispozici na lidl-shop. Stabilní žehlicí prkna nabízejí pracovní plochu, na které můžete z prádla po vyprání odstranit pomačkání. Správnou žehličku u nás také najdete. Jednoduše si objednejte z pohodlí domova a nechte si vše doručit přímo domů.