Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Přikrývky

55 produkt | produktů
  Zobrazené produkty 24 / 55 produkt | produktů

  Ta správná přikrývka pro Váš ničím nerušený spánek.

  Se správnou přikrývkou můžete dosáhnout pohodlného a klidného spánku, který Vám dodá sílu. Jak ale vypadá správná přikrývka pro vás? V rozsáhlé nabídce přikrývek najdete přesně ten typ, který vyhovuje právě Vám a vašim spánkovým návykům. Pohodlí při spánku zajistí vysoce kvalitní a cenově dostupné přikrývky. V LIDLu najdete ideální letní přikrývku, příjemné polštáře, polštáře na spaní na boku a další.

  Lehké jako peří - peřiny z prachového a klasického peří

  Péřové přikrývky jsou oblíbenou klasikou v ložnici. Udržují teplo na těle a sotva je na sobě ucítíte, protože peří je velmi lehké. Bodavé peří neproniká do podestýlky, protože potah z bavlny ho bezpečně a kvalitně chrání uvnitř. U nás najdete také ložní prádlo z organické bavlny. Mimochodem, v obchodě LIDL si můžete za skvělou cenu koupit také odpovídající polštář k péřové přikrývce.

  Bavlna a mikrovlákno - ideální pro celoroční použití

  Přikrývky z bavlny jsou velmi odolné, robustní a snadno se perou. Bavlněná přikrývka je ideálním doplňkem kvalitního polštáře. Obojí je výborným předpokladem pro zdravý a klidný spánek. Dokonce i za teplých letních nocí. Správně zvolená letní přikrývka je bavlněná, protože je prodyšná a absorbuje jen malé množství tepla. Pokud se v noci hodně potíte, můžete peřinu druhý den ráno jednoduše vyprat v pračce. Letní přikrývky lze nejen prát, ale často jsou vhodné i pro sušení v sušičce. Takto budou vaše přikrývky a polštáře rychle připraveny na další vlahou letní noc.


  Syntetická vlákna jako výplňový materiál mají rovněž dobré termoizolační vlastnosti, a proto je lze použít v létě i v zimě. Zároveň jsou tyto přikrývky lehké a odolné. Samozřejmě je lze také bez problémů prát. Vydrží i vyšší teploty v pračce bez ztráty kvality. Na výplň a potah zimní nebo letní přikrývky se nepoužívají žádné škodlivé chemické látky.

  Zpocení nebo zmrznutí - se správnou přikrývkou najdete cestu ke klidnému spánku.

  Noční pocení narušuje zdravý spánek. Pokud se vás noční pocení týká, potřebujete tenkou bavlněnou přikrývku. Propouští hodně vzduchu, je prodyšná a velmi dostupná. Přikrývku a polštář můžete pokrýt bavlněným ložním prádlem.


  Pohodlně jste si položili hlavu na polštář a přitáhli si peřinu, ale stále se necítíte v teple? Co teď? Potřebujete přikrývku s objemnou a nadýchanou výplní. Lépe totiž uchovává tělesné teplo. Silné přikrývky z klasického a prachového peří jsou rozumnou koupí, protože udržují teplo a nezatěžují tělo. V úvahu přicházejí také deky z mikrovlákna. Nejlepší povlečení pro takovou deku je flanelové.

  Která přikrývka je vhodná pro alergiky?

  Pokud trpíte nepříjemnou alergií na prach v domácnosti, můžete její příznaky zmírnit pomocí přikrývky se snadným čištěním. Ujistěte se, že ji můžete vložit do pračky na vysokou teplotu. Při vysokých teplotách totiž dochází k úhynu roztočů. Dobrou volbou je přikrývka z mikrovláken. Ale i vysoce kvalitní peřiny plněné peřím lze často prát na 60 stupňů. Někteří alergici jsou citliví i na peří. Pokud je to váš případ, pak bychom doporučovali mikrovlákna jako výplňový materiál.

  Kupte si správnou velikost

  Zda se jedná o celoroční, zimní nebo letní přikrývku: materiál a velikost vaší přikrývky jsou rozhodujícími a důležitými kritérii pro výběr. Pokud je přikrývka příliš velká, snadno během noci z postele spadne a navíc je méně skladná. Pokud je příliš krátká, nemusí pokrýt celé tělo. Při výběru velikosti přikrývky byste měli zvážit tři věci:

  • délka vaší postavy
  • velikost matrace
  • počet osob na lůžku

  K dispozici jsou dvě velikosti: délka 200 a 220 cm. Pokud jste vyšší než 1,80 m, bude se vám lépe spát v modelu 220 cm. Obvykle je pak vaše postel také dlouhá. Existuje rada týkající se šířky: vaše přikrývka by měla být o 50 cm širší než matrace. Pokud si vyberete lehkou zimní nebo letní přikrývku na jednolůžko do 90 cm, ujistěte se, že je široká 135 až 155 cm. Naproti tomu postel o délce 140 cm potřebuje přikrývku s délkou 200 cm.

  Objednejte si kvalitní a cenově dostupné přikrývky v LIDLu

  V našem internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete pro klidný spánek: peřiny s peřím a bavlnou nebo ze syntetiky a peřiny pro každé roční období. Záleží jen na vás, zda si vyberete letní a zimní přikrývku nebo celoroční přikrývku. I když trpíte alergiemi, v LIDLu najdete to správné povlečení. Objednejte si zároveň vhodný polštář! LIDL vám vše přiveze přímo domů. Dokonce i novou matraci, rošty nebo nový nábytek do ložnice. LIDL samozřejmě nabízí také vhodné povlečení pro letní přikrývky, zimní přikrývky a celoroční přikrývky. Udělejte si čas a prohlédněte si nabídky polštářů, přikrývek a ložního prádla!