Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Psi

53 produkt | produktů
Zobrazené produkty 48 / 53 produkt | produktů

Objednejte si chovatelské potřeby pro psy za výhodnou cenu

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, a proto také patří mezi nejoblíbenější domácí zvířata. Pro jeho každodenní pohodu ho potřebujete vybavit různými psími doplňky. Kromě obojků a vodítek pro psy je třeba pořídit také pelíšky pro psy, misky na jídlo a vodu, psí deky, kartáče a hřebeny a spoustu hraček. Zejména krátkosrstí psi s malým množstvím podsady potřebují do chladnějších dnů svetr, pláštěnku nebo psí obleček. V online shopu Lidl pořídíte vše najednou. Ať už hledáte vodítko pro psa z pravé kůže, postroj pro štěně z měkkého síťovaného materiálu, pelíšek pro psa z imitace kůže nebo robustní hračky na aportování, v naší nabídce najdete rozsáhlý výběr doplňků pro psy. Staráme se také o jejich fyzickou pohodu – objednat můžete zároveň misku na krmivo prvotřídní kvality. A bude spokojený nejen váš čtyřnohý přítel!Každá procházka může být dobrodružstvím – v LIDLu najdete hračky, svíticí obojky a další výbavu pro psy

Pes přináší do každodenního života spoustu nevšedních zážitků a soustavné aktivity. I za deštivého počasí musí majitelé psů vyrážet do přírody na dlouhé procházky. Zejména v podzimních a zimních měsících vás však často překvapí tma. Abyste byli optimálně vybaveni pro každou situaci, najdete v online shopu praktické ruční svítilny, baterky a čelovky. Svému psovi zajistíte větší bezpečnost díky dobře viditelným svíticím obojkům, které lze podle potřeby zapnout. Můžete rovnou na našich stránkách objednat vhodné doplňky na hru a výcvik. Najdete zde nejen hračky pro psy, jako jsou plyšové hračky, kosti z přírodní gumy nebo míčky, ale také výcvikové pomůcky, sáčky na krmivo, píšťalky, aportovací hůlky a atrapy. Svého čtyřnohého přítele tak zaměstnáne a vycvičíte s láskou a v radosti.