Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Ruční nářadí a vybavení do dílny

334 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 334 produkt | produktů

Ruční nářadí pro dům, dvorek a zahradu

Vždy je třeba pověsit nějaký obraz, něco sešroubovat nebo zkrátit. V bytě je po nastěhování spousta práce, stejně jako v domě a na zahradě se práce nikdy nezastaví. V těchto situacích je zájem o ruční nářadí jako jsou šroubováky, kleště, pily a další. Vše pořídíte za skvělou cenu na lidl-shop. Jednoduše navštivte online obchod pro kutily a nakupte si základní vybavení ručního nářadí. Poté můžete kdykoli vylézt na žebřík, opravit kolo nebo opravit plot.

Váš projekt s nářadím z LIDLu

Máte plán začít s projektem DIY? Upravujete zahradu? Chcete si vybavit kuchyň nebo proměnit koupelnu ve wellness? Ruční nářadí od vyhlášených značek je zárukou spolehlivosti a kvality. Začíná to jednotlivými šroubováky a končí to až u kompletními sadami nářadí. Kromě ručního nářadí nabízí LIDL také elektrické nářadí jako jsou vrtačky, akumulátorové šroubováky a hoblíky. S know-how a trochou odvahy se vaše návrhy můžou rychle stát skutečností. LIDL vám také pomůže s bezpečností při práci. Na lidl-shop si totiž můžete pořídit správné pracovní oblečení pro muže a ženy, kteří si chtějí o víkendu vyhrnout rukávy.

Vhodné ruční nářadí do domácnosti

Pro drobné opravy i velké kutilské projekty potřebujete v domácnosti správné nářadí. Je rozumné koupit si kufřík se základním nářadím. Pak budete mít vždy vše seřazené a připravené k použití. Velmi ambiciózní řemeslníci se rozhodnou pro malou dílnu s pracovním stolem. Při výběru byste měli dbát na kvalitu a odolnost. S kvalitním ručním nářadím je práce zábavou a zvyšuje se vaše šance na dosažení cíle. Na lidl-shop najdete velký výběr ergonomicky tvarovaného ručního nářadí. S nimi můžete dokonale vykonávat svou práci s ověřenou kvalitou a dlouhou životností. S kvalitními nástroji z LIDLu můžete šroubovat, řezat a vrtat dlouhá léta.

Co patří do kufříku s nářadím?

Abyste mohli udržovat svou domácnost a realizovat svůj pracovní talent, potřebujete základní vybavení s ručním nářadím. Patří mezi ně:

  • Kleště
  • Šroubovák různých velikostí
  • Ruční vrtačky různých velikostí
  • Očkový a vidlicový klíč
  • Momentový klíč
  • Pila
  • Ráčna

Ruční nářadí LIDL: ideální kombinace praktičnosti a kvality

Praktičnost ručního nářadí závisí na jeho kvalitě. Šroubovák musí správně držet ať už je to plochý nebo křížový šroubovák. Ocel čepele musí být dostatečně pevná, aby se po krátké době používání nedeformovala. Nože se musí dát snadno vyměnit. Kladiva musí být dobře ukotvena a musí mít ergonomické rukojeti, které dobře padnou do ruky. Při nákupu ručního nářadí se vyplatí hledat vysokou kvalitu. Investice do vysoce kvalitních výrobků zajišťuje funkčnost, udržitelnost a bezpečnost při používání. Na lidl-shop najdete široký sortiment ručního nářadí pro každou oblast a v každé velikosti.

Nakupte ruční nářadí na lidl-shop a začněte pracovat ihned

Společnost LIDL podporuje všechny, kteří chtějí žít podle svých představ. Individualita a nezávislost jsou v životě vyhledávané vlastnosti. V rozsáhlém sortimentu najdete klíče, šroubováky a kleště v sadách nebo jednotlivě. Můžete si objednat příslušenství a potřebné náčiní, například nůžky. Lidl-shop je pro vás otevřen nepřetržitě. Kdykoli během dne se můžete inspirovat online a najít nástroje pro svůj speciální projekt. Zásilka vám jednoduše přijde přímo domů. Oblečte si pracovní kalhoty, abyste mohli ihned začít a realizovat svůj sen vlastníma rukama.