Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Sport

560 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 560 produkt | produktů

Sport

Sport – od tréninku po rekreační zábavu

Sportujete každý den, ráno běháte v parku, do práce jezdíte na kole nebo elektrokole a večer se těšíte do posilovny? Anebo se věnujete sportu jen příležitostně a upřednostňujete míčové hry s přáteli? Na lidl-shop.cz najdete sportovní vybavení pro fitness, cyklistiku, in-line a skate, zimní sporty, vodní sporty a další.


V neděli rybaření, v úterý volejbal a ve středu pilates?

Aktivní život se skládá z mnoha malých dobrodružství. Pro některé jsou však rutinou. Ve skupině se scházíte, abyste si společně zasportovali a sdíleli své zážitky. Pravidelným cvičením udržujete své tělo v kondici v každém věku. Na lidl-shop.cz najdete vše, co potřebujete: rybářské pruty a návnady pro odpočinek u jezera, sportovní kraťasy nebo míče. lidl-shop.cz nabízí také spoustu fitness vybavení pro vaši domácí posilovnu. Vždy se vyplatí si pořídit basketbalový koš. Udržíte se v kondici a zároveň si zahrajete se svými sousedy, protože sport lidi spojuje. To samé platí i pro pilates.


Chůze a běh součástí tréninkového programu

Pro mnoho lidí je běh součástí jejich denního režimu, na který si vyhradí čas. Jste venku brzy ráno nebo běháte spíše po práci? Se správnou běžeckou obuví ochráníte své klouby a zároveň zvýšíte kondici. Volný běh nebo běh do kopce posiluje nejen svaly, ale i celý organismus.


lidl-shop.cz vám nabízí vhodnou obuv a sportovní oblečení, ve kterém můžete běhat po celý rok. Vysoce funkční tkaniny jsou prodyšné, ale zároveň vás ochrání před vlhkostí a chladem. Běh má pozitivní vliv na vaši postavu a náladu, protože se při něm uvolňují hormony štěstí.


Fotbal s přáteli

Sport, při kterém se většina lidí baví, je fotbal. Oblíbená sportovní aktivita spojuje nejen mladé, ale i starší. Děti jsou na fotbalovém hřišti nadšené, když se honí za míčem. Mladí lidé spíše oceňují hru v parku a mnozí z nich navštěvují několikrát týdně fotbalový klub, aby si zahráli s přáteli.


Na lidl-shop.cz si můžete objednat vysoce kvalitní značkové míče, sportovní obuv, dresy a sportovní šortky ve všech dostupných velikostech. Fotbalové míče jsou oblíbené zejména v letní sezóně. Neměly by chybět na žádné zahradní party a jsou také nezbytnou součástí kempování.


Sportovní a fitness zboží na lidl-shop.cz

Vybavení na badminton, pěší turistiku, procházky a další aktivity jsou k dispozici na lidl-shop.cz. Prodej je dostupný po celý den, takže si můžete vybrat a objednat kdykoliv.


Nechte se inspirovat. Možná objevíte sport, který budete chtít vyzkoušet. lidl-shop.cz vás podpoří venku i uvnitř. S posilovací lavicí a činkami, veslovacím trenažérem, eliptickým trenažérem, běžeckým pásem nebo rotopedem si můžete za nízkou cenu vybavit vlastní domácí posilovnu. Pokud potřebujete další vybavení, jednoduše si ho objednejte online na stránkách lidl-shop.cz