logo

V Lidl Plus se vždy snažíme, abychom Ti přinášeli něco navíc, protože Lidl Plus není jen tak obyčejná appka. A právě takovým „něco navíc“ je Kupón Plus – vychytávka, která odmění ty, kteří mají Lidl rádi a pravidelně se k nám vracejí.

Co je a jak funguje Kupón Plus?

Zapojením do Kupónu Plus dostáváš příležitost získat za Tvé nákupy další odměny navíc. Za každý Tvůj identifikovaný nákup, při němž naskenuješ u pokladny kartu Lidl Plus, se Ti bude utracená částka zaznamenávat.

lišta

Intro

Po dosažení první úrovně dostaneš svou odměnu formou kupónu. Mezitím chodíš nakupovat do Lidlu, používáš Lidl Plus kartu a Tvé nákupy se nadále započítávají. Jakmile dosáhneš další úrovně, obdržíš další odměnu. Takto můžeš pokračovat, dokud nedosáhneš nejvyššího cíle za dané období. Pokud se Ti nepodaří splnit všechny úrovně, o své předchozí odměny nepřijdeš. Největší odměny Tě ale čekají při splnění všech úrovní.

Zapojit se

Jak se mohu zapojit?

O tom, že právě probíhá kampaň Kupón Plus se dozvíš nejen prostřednictví Push notifikace nebo e-mailem, ale také přímo v aplikaci. Po otevření aplikace Lidl Plus uvidíš obrázek s logem Kupón Plus a pod ním tlačítko „ZAPOJIT SE“. Stačí na něj kliknout a od této chvíle se Ti začnou započítávat Tvé identifikované nákupy.

 

Zapojit se

Jak dlouho Kupón Plus trvá a kdy se mohu zapojit?

Pokud nebude uvedeno jinak, začíná kampaň prvním dnem kalendářního měsíce a končí posledním dnem stejného měsíce. Zapojit se můžeš kdykoliv během měsíce, ale Tvé nákupy se začnou započítávat až poté, co klikneš na tlačítko „ZAPOJIT SE“. Když se zapojíš hned na začátku měsíce, máš větší šanci nasbírat všechny odměny. Zapojit se můžeš klidně i kdykoliv později, jen čas potřebný pro získání odměn budeš mít kratší.

Jaké mohu získat odměny a jaká je jejich platnost?

Každý Kupón Plus je jiný. Odměny mohou být jak ve formě celkové slevy na nákup, tak třeba i ve formě našich výrobků zdarma. Odměny najdeš v detailu Kupónu Plus ihned po zapojení se do kampaně. Ve chvíli, kdy splníš danou úroveň a získáš odměnu, tak se současně dozvíš, jaká je platnost pro její uplatnění.

 

Odměny Kupón Plus 1. 4. 2021 – 30. 4. 2021

   
1. úroveň -> Kupón na slevu 30 Kč na celý nákup při nákupu nad 300 Kč
2. úroveň -> Kupón na slevu 70 Kč na celý nákup při nákupu nad 800 Kč
3. úroveň -> Kupón na slevu 200 Kč na celý nákup při nákupu nad 1200 Kč

Pravidla akce Kupón Lidl Plus

Akce Kupón Plus probíhá od 1. 4. 2021 (00:00:00) do 30. 4. 2021 (23:59:59), dále jen „doba konání akce“ na území České republiky v obchodní síti prodejen Lidl. Pokud v tomto období dosáhneš určité útraty, získáš slevový kupón na Tvůj nákup.
Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 1 690 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 30 Kč. Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 3 990 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 70 Kč. Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 6990 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 200 Kč. Útratou se rozumí suma ceny nákupů dle účtenek z prodejen Lidl v České republice v době konání akce. K tomu, aby byla cena nákupu započtena do Tvojí Útraty, musíš při platbě předložit Tvou digitální zákaznickou kartu. Útratu nelze přenášet do dalších dob konání akce. V případě vrácení jakéhokoliv zboží, za něž Ti bude vrácena jeho kupní cena, a jehož cena byla obsažena v Útratě, bude tato cena odečtena od Útraty. V případě, že výše Útraty po tomto odečtení již nedosahuje Útraty pro získání slevového kupónu, bude doposud neaktivovaný nebo nepoužitý slevový kupón odebrán z Tvých kupónů v aplikaci.
 
Slevový kupón je dostupný v sekci „kupóny“ aplikace Lidl Plus ihned po dosažení příslušné Útraty. Slevový kupón je nutné uplatnit nejpozději do 5, resp. 7 dnů (dle zobrazení platnosti u daného kupónu) od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“. Při dosažení příslušné Útraty pro další slevový kupón dříve získaný neuplatněný slevový kupón nezaniká a nadále je možno uplatnit ho nejpozději do 5, resp. 7 dnů od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“.  Slevový kupón můžeš uplatnit pouze na nákup, jehož cena převyšuje hodnotu slevového kupónu. Slevový kupón nelze uplatnit na tabákové výrobky, elektronické cigarety a tiskoviny.. Pokud Tvůj nákup obsahuje zboží, na něž slevový kupón nelze uplatnit, slevový kupón lze na nákup uplatnit pouze, pokud cena dalšího zboží v nákupu převyšuje hodnotu slevového kupónu. Slevový kupón může být uplatněn pouze v prodejnách Lidl na území České republiky. Slevové kupóny nelze vyměňovat, převádět ani proplácet v penězích. Sleva ze slevových kupónů musí být uplatněna v celém rozsahu, na slevový kupón nevracíme. Máš-li v aplikaci jinou slevu poskytující celkovou slevu na nákup, nelze ji uplatnit současně se slevou Kupón Plus.
 
Poskytovatel služby Lidl Plus je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit Pravidla akce či akci pozastavit, odvolat, anebo zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Pravidla akce mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních kanálech poskytovatele služby v souvislosti s akcí, avšak tato úplná Pravidla akce jsou považována v rámci akce za jediná, úplná a konečná.