Argus

Argus

Značku Argus jsme vytvořili speciálně pro milovníky piva. Tajemství našeho piva je v originální receptuře a v nejkvalitnějších surovinách použitých ve výrobním procesu. Argus 10 Original, Argus 11 Premium a Argus 12 Maestic jsou navíc hrdými nositeli chráněného zeměpisného označení „České pivo“.

Cien

Cien

Značka Cien vám nabízí nejkvalitnější kosmetiku pro péči o tělo. Najdete zde exkluzivní, koupelové pěny, krémová tekutá mýdla, jemné sprchové gely, balzámy a krémy pro každodenní péči o tělo, ale také deodoranty, vlasové pěny a holicí strojky. Ve výrobním procesu kosmetiky značky Cien věnujeme zvláštní pozornost výběru surovin. Používáme pouze ty nejkvalitnější z nich, které jsou pro pokožku nejvhodnější a zajistí jí jemnou péči a ochranu. Speciálně vyvinuté receptury s obsahem aktivních komplexů zaručují, že naše přípravky jsou nejen velmi kvalitní, ale také efektivní.

COmbino

Combino

Značka Combino nabízí zákazníkům prodejen Lidl širokou škálu těstovin různých tvarů a výborných omáček v pravém italském stylu. Doporučujeme vám jak vaječné těstoviny, tak těstoviny z tvrdé pšenice. Za jejich výbornou chutí se skrývají nejen nejkvalitnější suroviny použité k jejich výrobě, ale také speciálně vyvinutá receptura. V nabídce naleznete pestrý výběr rajčatových omáček Combino. S jejich pomocí připravíte mnoho chutných pokrmů pro každou příležitost. Stačí s těmito omáčkami uvařené těstoviny smíchat a za pár minut je oběd hotový. Výtečné, delikatesní a zároveň tak snadné!

Dentalux

Dentalux

Pod značkou Dentalux naleznete skupinu produktů, které se vám postarají o zdravý a krásný úsměv! V našem sortimentu, který pečuje o zdraví vašich zubů, naleznete komplexní ochranu pro váš chrup: jak zubní pasty, tak ústní vody, zubní nitě a mezizubní kartáčky. Vyzkoušejte například zubní pastu Total Care Plus pro komplexní ochranu vašich zubů nebo zubní pastu s mátou a bylinkami. V nabídce se nachází zubní kartáčky v různých stupních tvrdosti. Dokonalou ústní hygienu vám zajistí zubní nitě a mezizubní kartáčky pro čištění těžko dostupných míst. Pro ty nejmenší jsou určeny dětské zubní kartáčky a pasty, s jejichž pomocí se čištění zubů stane příjemnou zábavou!

Floralys

Floralys

Hladké a čisté! Vaše koupelna, kuchyně nebo váš nos. S produkty naší privátní značky Floralys se budete vždy cítit dobře. Už jste vyzkoušeli náš 3 nebo 4vrstvý toaletní papír? A co takhle Floralys vlhčené ubrousky a vlhčený toaletní papír, které oceníte nejenom při osobní hygieně?
Pro citlivý nos doporučujeme naše vysoce kvalitní 3 a 4vrstvé kapesníky (100% celulóza).
A u krásně prostřeného stolu nesmí chybět ubrousky v různých barvách.

Formil

Formil

Nejvyšší čistota! Každý ví, jak umí kapka mastnoty, skvrna od ovoce nebo káva zašpinit oblečení. A především to dětské nevydrží dlouho čisté. Nebojte se, i na odolné skvrny existuje řešení. Bez ohledu na to, co máte v koši na prádlo, budete mít díky naší privátní značce Formil jistotu, že bude vše opět voňavé a čisté. Ovšem ne všechny oděvy vyžadují stejnou péči, a proto speciálně na černé, bílé, barevné nebo jemné prádlo u nás naleznete ten správný prací prostředek. Barvy jsou chráněny, materiály vyčištěny a ošetřeny.

Pikok

Pikok

Uzeniny značky Pikok jsou výrobky nejvyšší kvality. U těchto výrobků provádíme pravidelně jak senzorické hodnocení, tak i laboratorní testy. U našich dodavatelů uskutečňujeme pravidelné audity v souladu s normami IFS/BRC.

IFS – International Food Standard a BRC – Britsh Retailer Consortium jsou mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti potravin pro dodavatele obchodních řetězců.

Obaly našich uzenin jsou zárukou nejvyšších hygienických, funkčních a estetických standardů.
Balení v ochranné atmosféře, v anglické zkratce MAP – Modified Atmosphere Packaging, je nejmodernější a nejbezpečnější systém balení. Tato metoda spočívá ve vytvoření speciální atmosféry v obalu, v němž je vzduch zaměněn za neutrální plyny. Tento způsob nemá nic společného s používáním chemických konzervačních látek. Ochranná atmosféra umožňuje prodloužit přípustnou dobu skladování.

Pilos

Pilos

Mléčné výrobky nabízené pod značkou Pilos jsou určeny pro všechny, kteří ocení lahodnou chuť. Naše jogurty jsou vyráběny na základě původní receptury z nejkvalitnějšího mléka a zralého, čerstvého ovoce. Proto jsou jogurty Pilos obzvláště krémové a mají sametovou chuť. Můžete si je dopřát vždy, kdykoli budete mít chuť na něco dobrého. V nabídce máme ovocné a smetanové jogurty, smetanový krém, jogurtové nápoje s ovocem nebo ovocné kefíry.

Saguaro

Saguaro

Voda je základní a nezbytnou součástí našeho života. Vody privátní značky Saguaro zahrnují vody pramenité, minerální, kojenecké, pitné, i s mnoha příchutěmi. Všechny uhasí žízeň a skvěle chutnají nejen v horkém letním dni. Na vody Saguaro jsou kladeny ty nejpřísnější kritéria kvality a část z nich je plněna asepticky. Jedná se o speciální technologii, která zaručuje, že voda byla stočená ve sterilním prostředí a neobsahuje umělé konzervanty. To pravé osvěžení blahodárné vody hledejte v nápoji Saguaro!

W5

W5

Bohatá nabídka výrobků značky W5 je zárukou dokonalé čistoty ve vašem domově, kterou tak snadno udržíte mnohem déle! V kuchyni či v koupelně bude W5 postrachem pro všechny fleky, špínu a bakterie, s nimiž jste doposud těžce bojovali. Počínaje univerzálními čisticími prostředky, přes specializované čisticí prostředky do koupelny a kuchyně, prostředky na WC, prostředky k mytí nádobí a tabletami do myček konče. Všechny výrobky značky W5 jsou zárukou čistého a udržovaného domova.