Osobní účet je Vaše osobní zákaznické konto, které je přístupné pomocí Vaší e-mailové adresy a chráněné Vámi zvoleným heslem.


  • S osobní účtem dokončíte objednávku až o 60 % rychleji
  • Přehled aktuálních a minulých objednávek
  • Snadné stažení dokumentů pro vrácení zboží ZDARMA do 30 dnů
  • Sledování zásilek jedním kliknutím
  • Faktury ke všem objednávkám kdykoli ke stažení
  • Již žádné vyplňování doručovacích a fakturačních údajů. Tyto údaje budou bezpečně uloženy k opakovanému použití.

Pokud si nemůžete vzpomenout na své heslo k osobnímu účtu, klikněte prosím na odkaz Zapomněl/a jste heslo? na přihlašovací stránce k osobnímu účtu. Následně budete vyzván/a k uvedení e-mailové adresy, kterou jste použil/a k založení svého osobního účtu. Na tento e-mail Vám vzápětí bude odeslán odkaz pro obnovu hesla, kde zadáte Vaše nové heslo. V případě, že zaslaný e-mail s odkazem pro obnovu hesla nemůžete najít, zkontrolujte zda se neskrývá v nevyžádané poště (tzv. spamu).


Po úspěšné změně hesla obdržíte e-mail Vaše heslo bylo úspěšně změněno. Vaše původní heslo tím ztrácí svoji platnost. Nyní se můžete přihlásit svým novým heslem a opět pohodlně objednávat, spravovat své údaje a sledovat stav svých objednávek.


Pokud jste dosud objednával/a pouze jako host, nemáte osobní účet založený. V takovém případě není obnova hesla možná. Osobní účet je možné založit ZDE.

Pokud chcete změnit své zadané údaje, přihlaste se jednoduše prostřednictvím e-mailu a hesla do svého osobního účtu. Zde najdete v levé části stránky sekci Přístupové údaje, kde můžete kdykoliv změnit svou e-mailovou adresu, přihlašovací heslo nebo zrušit svůj osobní účet. V sekci Kontaktní údaje pak můžete upravit svou fakturační či dodací adresu nebo změnit své telefonní číslo.


Po zrušení účtu máte samozřejmě kdykoliv možnost vytvořit si nový osobní účet, kde budete evidován/a jako nový zákazník.

K odběru newsletteru se můžete přihlásit ZDE. Stačí jednoduše zadat Vaši e-mailovou adresu a odsouhlasit podmínky ochrany osobních údajů. Po přihlášení k odběru newsletteru obdržíte e-mail, ve kterém budete vyzváni k potvrzení registrace k odběru novinek.


Odhlásit se z odběru newsletteru můžete ZDE nebo kliknutím na odkaz Odhlásit Lidl Newsletter, který najdete na konci každého zaslaného newsletteru. V případě, že si své rozhodnutí rozmyslíte, můžete se samozřejmě kdykoliv znovu přihlásit k odběru Lidl newsletteru.

LIDL aplikaci lze stáhnout zdarma pro iOS zařízení v App Store nebo pro Android zařízení na Google Play Store. S Lidl aplikací nepropásnete naše týdenní nabídky ani speciální akce a Vaše nákupy budou rychlé a pohodlné jako nikdy předtím.


Nakupujte nyní kdykoliv a kdekoliv!