Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Kupón Plus – Výrobky zdarma i sleva na celý nákup


V říjnu ještě výhodněji! Po celý říjen máš možnost ušetřit s Lidl Plus ještě více. Stačí při každém Tvém nákupu skenovat svou kartu Lidl Plus a každý Tvůj nákup se Ti započítá do Kupónu Plus. Po splnění milníku si budeš moci vybrat svou odměnu.


Tento Kupón Plus probíhá v období od 1. 10. do 31. 10. 2022.

Text And Image Section

Pravidla akce Kupón Plus


Akce Kupón Plus probíhá od 1. 10. 2022 (00:00:00) do 31. 10. 2022 (23:59:59), dále jen „doba konání akce“ na území České republiky v obchodní síti prodejen Lidl. Pokud v tomto období dosáhneš určité útraty, získáš jako odměnu kupón na výrobek zdarma či slevu na další nákup.


Pokud v době konání akce Tvoje celková útrata dosáhne částky 8000 Kč, získáš celkem až 5 kupónů. Útratou se rozumí suma ceny nákupů veškerého zboží dle účtenek z prodejen Lidl v České republice v době konání akce, a to s výjimkou hodnot z vratných obalů. K tomu, aby byla cena nákupu započtena do Tvojí Útraty, musíš při platbě předložit Tvou digitální zákaznickou kartu. Útratu nelze přenášet do dalších dob konání akce. V případě vrácení jakéhokoliv zboží, za něž Ti bude vrácena jeho kupní cena, a jehož cena byla obsažena v Útratě, bude tato cena odečtena od Útraty. V případě, že výše Útraty po tomto odečtení již nedosahuje Útraty pro získání slevového kupónu, bude doposud neaktivovaný nebo nepoužitý slevový kupón odebrán z Tvých kupónů v aplikaci Lidl Plus.


Kupón/odměna je dostupná v sekci „kupóny“ aplikace Lidl Plus ihned po dosažení příslušné Útraty. Slevový kupón je nutné uplatnit nejpozději do lhůt uvedených v kupónu. Platnost kupónu je viditelná v aplikaci Lidl Plus v sekci „kupóny“.


Při dosažení příslušné Útraty pro další slevový kupón/odměnu dříve získaný neuplatněný slevový kupón/odměna nezaniká a nadále je možno uplatnit ho nejpozději do doby jeho platnosti v sekci „kupóny“. Na jeden nákup lze uplatnit pouze jeden slevový kupón poskytující slevu na celou útratu. Kupóny na výrobek zdarma lze kombinovat v jednom nákupu. Kupóny/odměny nelze vyměňovat, převádět ani proplácet v penězích. Sleva ze slevových kupónů musí být uplatněna v celém rozsahu, na slevový kupón nevracíme.


Poskytovatel služby Lidl Plus je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit Pravidla akce či akci pozastavit, odvolat, anebo zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Pravidla akce mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních kanálech poskytovatele služby v souvislosti s akcí, avšak tato úplná Pravidla akce jsou považována v rámci akce za jediná, úplná a konečná.

Jak se mohu zapojit?


Pro zapojení se do Kupónu Plus není potřeba žádné dodatečné aktivity. Načítá se Ti do útraty každý identifikovaný nákup s kartou Lidl Plus od 1. 10. 2022 do 31. 10. 2022.


Jaké jsou odměny za splnění milníků v aktuálním Kupónu Plus?


Načítá se vždy pouze hodnota z účtenky, která se týká spotřebního zboží.


  1. Milník 1000 Kč => 1 ks z nabídky čerstvého (nebaleného) pečiva v hodnotě do 15 Kč (pečivo z naší pekárny)
  2. Milník 2000 Kč => 1 ze 3 druhů produktů zdarma (trvanlivé mléko, listové těsto, jogurtový nápoj – vybrané druhy)
  3. Milník 3500 Kč => 1 ze 3 produktů zdarma (krůtí šunka, podmáslový chléb, cukr krupice)
  4. Milník 5000 Kč => 1 ze 3 druhů produktů zdarma (gouda, vepřové maso ve skle, párky – vybrané druhy)
  5. Milník 8000 Kč => Sleva 10 % na celý další nákup, nejvýše 200 Kč


Konkrétní výrobky a jejich artiklová čísla jsou uvedeny v příslušných kupónech. Platnost všech kupónů činí 7 dní od doručení do aplikace.