Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Kupón Plus SIMAX je tady!

Kupón Plus SIMAX je tady!

Trvání akce


Akce Kupón Plus probíhá od 16. 5. 2022 (00:00:00) do 12. 6. 2022 (23:59:59), dále jen „doba konání akce“ na území České republiky v obchodní síti prodejen Lidl.


Jak získat výrobky SIMAX?


Pokud v tomto období dosáhneš určité útraty, získáš slevový kupón na 1 jeden výrobek značky SIMAX. Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 600 Kč, získáš slevový kupón se speciální cenou na výrobky značky SIMAX a to v hodnotě doplatku 59 Kč za 1 kus. Můžeš získat až 6 kupónů se speciální cenou během celého konání akce. Částky nákupů se sčítají.


Útratou se rozumí suma ceny nákupů dle účtenek z prodejen Lidl v České republice v době konání akce. K tomu, aby byla cena nákupu započtena do Tvojí Útraty, musíš při platbě předložit Tvou digitální zákaznickou kartu. Útratu lze přenášet do dalších dob konání akce. V případě vrácení jakéhokoliv zboží, za něž Ti bude vrácena jeho kupní cena, a jehož cena byla obsažena v Útratě, bude tato cena odečtena od Útraty. V případě, že výše Útraty po tomto odečtení již nedosahuje Útraty pro získání slevového kupónu, bude doposud neaktivovaný nebo nepoužitý slevový kupón odebrán z Tvých kupónů v aplikaci Lidl Plus.


Kde kupón najdu?


Slevový kupón je dostupný v sekci „kupóny“ aplikace Lidl Plus ihned po dosažení příslušné Útraty. Slevový kupón je nutné uplatnit nejpozději do 7 dnů od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“. Při dosažení příslušné Útraty pro další slevový kupón dříve získaný neuplatněný slevový kupón nezaniká a nadále je možno uplatnit ho nejpozději do 7 dnů od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“. Slevový kupón lze uplatnit pouze na výrobky uvedené ve slevovém kupónu v sekci „Vztahuje se na tyto výrobky“. Slevový kupón může být uplatněn pouze v prodejnách Lidl na území České republiky. Slevové kupóny nelze vyměňovat, převádět ani proplácet v penězích. Na jeden nákup lze uplatnit nejvýše 1 slevový kupón SIMAX.


Poskytovatel služby Lidl Plus je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit Pravidla akce či akci pozastavit, odvolat, anebo zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Pravidla akce mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních kanálech poskytovatele služby v souvislosti s akcí, avšak tato úplná Pravidla akce jsou považována v rámci akce za jediná, úplná a konečná.

Text And Image Section

Kupón Plus


V Lidl Plus se vždy snažíme, abychom Ti přinášeli něco navíc, protože Lidl Plus není jen tak obyčejná appka. A právě takovým „něco navíc“ je Kupón Plus – vychytávka, která odmění ty, kteří mají Lidl rádi a pravidelně se k nám vracejí.Co je a jak funguje Kupón Plus?


Zapojením do Kupónu Plus dostáváš příležitost získat za Tvé nákupy další odměny navíc. Za každý Tvůj identifikovaný nákup, při němž naskenuješ u pokladny kartu Lidl Plus, se Ti bude utracená částka zaznamenávat.Po dosažení první úrovně dostaneš svou odměnu formou kupónu. Mezitím chodíš nakupovat do Lidlu, používáš Lidl Plus kartu a Tvé nákupy se nadále započítávají. Jakmile dosáhneš další úrovně, obdržíš další odměnu. Takto můžeš pokračovat, dokud nedosáhneš nejvyššího cíle za dané období. Pokud se Ti nepodaří splnit všechny úrovně, o své předchozí odměny nepřijdeš. Největší odměny Tě ale čekají při splnění všech úrovní.

Jak se mohu zapojit?

Pro zapojení do Kupónu Plus nemusíš dělat vůbec nic. Stačí jen skenovat svou kartu Lidl Plus u pokladny. Už s prvním srpnovým nákupem se Ti začnou účtenky načítat.


Jak dlouho Kupón Plus trvá?

Pokud nebude uvedeno jinak, začíná kampaň prvním dnem kalendářního měsíce a končí posledním dnem stejného měsíce.


Jaké mohu získat odměny a jaká je jejich platnost?

Každý Kupón Plus je jiný. Odměny mohou být jak ve formě celkové slevy na nákup, tak třeba i ve formě našich výrobků zdarma. Odměny najdeš v detailu Kupónu Plus ihned po zapojení se do kampaně. Ve chvíli, kdy splníš danou úroveň a získáš odměnu, tak se současně dozvíš, jaká je platnost pro její uplatnění.