Váš internetový prohlížeč není podporován
               Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

               Kupón Plus


               V Lidl Plus se vždy snažíme, abychom Ti přinášeli něco navíc, protože Lidl Plus není jen tak obyčejná appka. A právě takovým „něco navíc“ je Kupón Plus – vychytávka, která odmění ty, kteří mají Lidl rádi a pravidelně se k nám vracejí.               Co je a jak funguje Kupón Plus?


               Zapojením do Kupónu Plus dostáváš příležitost získat za Tvé nákupy další odměny navíc. Za každý Tvůj identifikovaný nákup, při němž naskenuješ u pokladny kartu Lidl Plus, se Ti bude utracená částka zaznamenávat.               Po dosažení první úrovně dostaneš svou odměnu formou kupónu. Mezitím chodíš nakupovat do Lidlu, používáš Lidl Plus kartu a Tvé nákupy se nadále započítávají. Jakmile dosáhneš další úrovně, obdržíš další odměnu. Takto můžeš pokračovat, dokud nedosáhneš nejvyššího cíle za dané období. Pokud se Ti nepodaří splnit všechny úrovně, o své předchozí odměny nepřijdeš. Největší odměny Tě ale čekají při splnění všech úrovní.

               Jak se mohu zapojit?

               Pro zapojení do říjnového Kupónu Plus nemusíš dělat vůbec nic. Stačí jen skenovat svou kartu Lidl Plus u pokladny. Už s prvním srpnovým nákupem se Ti začnou účtenky načítat.


               Jak dlouho Kupón Plus trvá?

               Pokud nebude uvedeno jinak, začíná kampaň prvním dnem kalendářního měsíce a končí posledním dnem stejného měsíce.


               Jaké mohu získat odměny a jaká je jejich platnost?

               Každý Kupón Plus je jiný. Odměny mohou být jak ve formě celkové slevy na nákup, tak třeba i ve formě našich výrobků zdarma. Odměny najdeš v detailu Kupónu Plus ihned po zapojení se do kampaně. Ve chvíli, kdy splníš danou úroveň a získáš odměnu, tak se současně dozvíš, jaká je platnost pro její uplatnění.


               Odměny Kupón Plus 1. 10. 2021 – 31. 10. 2021


               1. úroveň -> Kupón na slevu 30 Kč na celý nákup při nákupu nad 300 Kč - platnost kupónu 7 dní


               2. úroveň -> Kupón na slevu 70 Kč na celý nákup při nákupu nad 800 Kč - platnost kupónu 7 dní


               3. úroveň -> Kupón na slevu 200 Kč na celý nákup při nákupu nad 1200 Kč - platnost kupónu 7 dní               Pravidla akce Kupón Plus

               Akce Kupón Plus probíhá od 1. 10. 2021 (00:00:00) do 31. 10. 2021 (23:59:59), dále jen „doba konání akce“ na území České republiky v obchodní síti prodejen Lidl. Pokud v tomto období dosáhneš určité útraty, získáš slevový kupón na Tvůj nákup.

               Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 1 690 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 30 Kč. Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 3 990 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 70 Kč. Pokud v době konání akce Tvoje Útrata dosáhne částky 6 990 Kč, získáš slevový kupón v hodnotě 200 Kč. Útratou se rozumí suma ceny nákupů dle účtenek z prodejen Lidl v České republice v době konání akce. K tomu, aby byla cena nákupu započtena do Tvojí Útraty, musíš při platbě předložit Tvou digitální zákaznickou kartu. Útratu nelze přenášet do dalších dob konání akce. V případě vrácení jakéhokoliv zboží, za něž Ti bude vrácena jeho kupní cena, a jehož cena byla obsažena v Útratě, bude tato cena odečtena od Útraty. V případě, že výše Útraty po tomto odečtení již nedosahuje Útraty pro získání slevového kupónu, bude doposud neaktivovaný nebo nepoužitý slevový kupón odebrán z Tvých kupónů v aplikaci Lidl Plus.


               Slevový kupón je dostupný v sekci „kupóny“ aplikace Lidl Plus ihned po dosažení příslušné Útraty. Slevový kupón je nutné uplatnit nejpozději do 7 dnů od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“. Při dosažení příslušné Útraty pro další slevový kupón dříve získaný neuplatněný slevový kupón nezaniká a nadále je možno uplatnit ho nejpozději do 7 dnů od jeho dostupnosti v sekci „kupóny“. Slevový kupón můžeš uplatnit pouze na nákup, jehož cena převyšuje hodnotu slevového kupónu. Slevový kupón nelze uplatnit na tabákové výrobky, elektronické cigarety, tiskoviny, dárkové karty. Pokud Tvůj nákup obsahuje zboží, na něž slevový kupón nelze uplatnit, slevový kupón lze na nákup uplatnit pouze, pokud cena dalšího zboží v nákupu převyšuje hodnotu slevového kupónu. Slevový kupón může být uplatněn pouze v prodejnách Lidl na území České republiky. Slevové kupóny nelze vyměňovat, převádět ani proplácet v penězích. Sleva ze slevových kupónů musí být uplatněna v celém rozsahu, na slevový kupón nevracíme. Máš-li v aplikaci jinou slevu poskytující celkovou slevu na nákup, nelze ji uplatnit současně se slevou Kupón Plus.


               Poskytovatel služby Lidl Plus je oprávněn bez náhrady pozměnit nebo upravit Pravidla akce či akci pozastavit, odvolat, anebo zrušit, či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla. Pravidla akce mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních kanálech poskytovatele služby v souvislosti s akcí, avšak tato úplná Pravidla akce jsou považována v rámci akce za jediná, úplná a konečná.