Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Jelikož jsme partnerem UEFA EURO 2024TM, přinášíme Ti skvělou příležitost vyhrát „all-in zážitek“ ve formě následujícího balíčku:


  • Finále: 3x 2 vstupenky
  • Vyřazovací fáze: 2x 2 vstupenky
  • Skupinová fáze: 6x 2 vstupenky


Aby byl zážitek maximální, postaráme se o Tebe od A do Z. Co to znamená? Každý výherce získá:

  • Doprava z/na místo utkání
  • Ubytování v hotelu
  • Strava


Jak vyhrát?


Kampaň probíhá od 11. 4. do 5. 5. 2024 za nákupy ovoce a zeleniny na prodejnách Lidl a při použití aplikace Lidl Plus. V aplikaci Lidl Plus stačí od 11. 4. kliknout na domovské stránce pod obrázkem UEFA EURO 2024TM na tlačítko „ZAPOJIT SE“, čímž dojde k aktivaci soutěže ve Tvém zákaznickém profilu (musíš být přihlášen/a).


Pravidla jsou jednoduchá. Za každých utracených 50 Kč za OVOCE A ZELENINU získáš 1 hrací známku do aplikace Lidl Plus. Za každých 8 získaných známek obdržíš účast k odeslání do slosování. Pozor, účasti se neodesílají automaticky, ale musíš je odeslat ručně ve Tvé aplikaci Lidl Plus. Celkový počet známek ani počet odeslaných účastí není omezen.


Např: Mám nákup v hodnotě 800 Kč, kde mám 190 Kč utracených za ovoce a zeleninu. Za tento nákup získám celkem 3 známky (3x 50 Kč). Zbylých 40 Kč se nepřevádí do dalších nákupů.


Nejdůležitější je, nezapomenout naskenovat Lidl Plus kartu u pokladny. Pokud tak neučiníš, nelze body získat.


Pokud dojde k vrácení položek ovoce a zelenina před odesláním případné účasti, bude příslušný počet známek odebrán z Tvé aplikace Lidl Plus.


Kdy zveřejníme výherce?


Výherci budou zveřejnění v aplikaci Lidl Plus 10. 5. 2024. Výherci budou vyrozuměni pořadatelem soutěže v následujících dnech po uveřejnění.


Kompletní pravidla ke stažení:

Stažení aplikace Lidl Plus – Stáhni, nainstaluj a šetři už dnes!