NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Aplikace Lidl Plus je plně podporovaná na zařízeních s AppGallery vyrobených od začátku roku 2021. Aplikaci je možné stáhnout ZDE.

Obecně lze říci, že aplikace Lidl Plus funguje bez problémů na zařízeních Huawei zakoupených před květnem 2020. Aplikace bude rovněž kompatibilní se zařízeními, které mají AppGallery, ale rovněž podporu služeb Google. Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít.

Ne. Jako oblíbenou prodejnu je vhodné zvolit tu, kde nakupuješ nejčastěji. Je to z důvodu toho, že když budeme mít pro Tebe nabídku týkající se oblíbené prodejny, dostaneš tuto informaci jako první.

Ano, aplikace Lidl Plus funguje na všech prodejnách v ČR a slevy i účtenky Ti budou doručeny za všechny nákupy, kde naskenuješ kartu Lidl Plus.

Ano, toto je největší výhoda oproti jiným podobným programům. Lidl Plus můžeš používat ve všech zemích, v kterých je Lidl Plus aktuálně dostupný.

Výhody Lidl Plus využiješ také v těchto zemích. Pro využití nabídky jiné země je potřeba vybrat danou zemi pod „Více – Nastavení – Země a jazyk“.

Abys obdržel stírací los, je nutné, aby mezi jednotlivými nákupy uplynula alespoň 1 hodina. Pokud uskutečníš 2 a více nákupů během jedné hodiny, vždy obdržíš jen jeden stírací los.

Poté, co Ti přišlo oznámení o příchozí zprávě, otevři si doručené SMS a zapamatuj/poznamenej si kód z SMS. Opětovně si otevři aplikaci Lidl Plus, která se Ti otevře na stejné stránce pro vložení kódu. Zadej kód a můžeš pokračovat dál.

Ano, je to možné. Ale když budeš mít jeden účet pro více zařízení, budeš moci dané nabídky použít pouze tolikrát, kolikrát je to možné pro jeden účet.

Aplikace Lidl Plus přináší celou řadu výhod, které jsou navázány na digitální prostředí a do budoucna připravujeme další vlastnosti, které nelze propojit s plastovou kartou. Navíc, telefon máme většina z nás neustále u sebe. Není nutné si tak peněženku zatěžovat další plastovou kartou. V neposlední řadě jde i o naši dlouhodobou snahu přistupovat šetrně k životnímu prostředí.

Bez chytrého telefonu není využití možné. Aplikace Lidl Plus byla navržena výhradně pro použití na chytrých mobilních telefonech.