Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Cyklistika

93 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 93 produkt | produktů

Cyklistika

Cestování na kole

Jízda na kole představuje zdraví prospěšný a chytrý způsob cestování. Místo toho, abyste skončili v dopravní zácpě, jedete stále vpřed a zároveň děláte něco pro své zdraví. V online shopu LIDL najdete městská kola, trekingová kola na dlouhé výlety, závodní kola, elektrokola nebo elektrokoloběžky. Najdete tu vhodné příslušenství, které pro cyklistiku potřebujete. V online shopu si můžete pohodlně objednat vše od cyklistické helmy až po brýle.Klasika: od městských kol po holandská cestovní kola

Kola pro městskou dopravu jsou robustní, schopná uvést náklad a praktická. Městské kolo vás bezpečně doveze do školy, k nejlepšímu kamarádovi a do supermarketu. Pokud jej vybavíte košíkem nebo brašnami, už na drobné nákupy nebudete potřebovat auto. Vaše kolo je tu pro vás, když se jedete koupat do bazénu nebo vyzvedáváte děti ze školy.


Oblíbenou variantou městského kola je stylové holandské kolo. Jeho oblé tvary vyvolávají nostalgii. Když se na něm ale projedete, užijete si pohodlnou jízdu ve vzpřímeném posedu. Holandské kolo je vybavené ochranným krytem řetězu, protišlapnou brzdou a blatníky.Trekingová a horská kola na dovolenou a výlety

Cestujete rádi na kole? Rádi o víkendu vyrážíte na výlety? Jezdíte často kopcovitým terénem? Robustně konstruované trekingové kolo s úzkým sedlem a profilovanými 28mm plášti splní do puntíku vaše představy. Nemusíte se vyhýbat ani štěrkovým nebo lesním cestám.


Trekingové kolo se často používá jako cestovní, ale hodí se i do městského provozu. Typická je pro něj řetězová nebo nábojová převodovka se čtyřmi až jedenácti převody.


Horské kolo je terénní kolo par excellence. Sportovní kolo je do silničního provozu vhodné jen částečně. Původně tato kola nebyla vybavena povinnou výbavou jako jsou světla a zvonek. Nicméně horská kola, která jsou nabízena jako kola cestovní, jsou většinou již vhodná do provozu. Jejich velkou předností je dobrá ovladatelnost na štěrku a nerovném terénu.


Elektrokola – chytré cestování

Protivítr? Kopec? S elektrokolem jedete stejně rychle a rovnoměrně vpřed. Díky elektropohonu takové kolo pohodlně urazí i delší vzdálenosti. Pravidelným pohybem při šlapání nezanedbáte ani vaši kondici. Rychlost jízdy lze regulovat na řídítkách bez ohledu na výkon při šlapání. Motor má přibližně 250 wattů a podporuje šlapání až do 25 km/h.


Elektrokolo vyžaduje šlapání, ale motor vám poskytuje další podporu. Maximální rychlost je omezena na 25 km/h. Z hlediska výkonu je možné dosáhnout rychlosti až 45 km/h. Elektrokola jsou univerzálními dopravní prostředky. Můžete s nimi vyrazit na dovolenou nebo je využít na krátké výlety po městě. Akumulátor umožňuje dojezd až 100 kilometrů.V LIDLu nakoupíte elektrokola, elektrokoloběžky a příslušenství

Nabídka jízdních kol v LIDLu je široká. Můžete si vybrat kolo přesně podle svých potřeb. Nejlepší je objednat si zároveň také cyklistickou helmu, brašnu na kolo, světla a zámek na kolo. Vaše nové kolo bude doručeno poštou. Po několika jednoduchých úkonech můžete okamžitě vyjet a být ohleduplní k životnímu prostředí a také ke svému zdraví, pokud budete přesedat z auta na kolo častěji. A pokud byste byli u konce s dechem: také pumpičky na kolo najdete v internetovém obchodě LIDL.