Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Moto

11 produkt | produktů
Zobrazené produkty 11 / 11 produkt | produktů

Helmy & moto příslušenství jsou k dostání v online shopu Lidl

Vášniví motocyklisté samozřejmě vědí, že bezpečnost na silnici je nejvyšší prioritou. Nestačí jen dodržovat pravidla silničního provozu, důležité je mít také potřebné vybavení, od ochranného oblečení až po helmu na motocykl. V přestávkách mezi jízdami si můžete helmu a další věci, které převážíte, uložit do kufru. Kufr a další důležité příslušenství na motorku nyní najdete na www.lidl.cz. Skladem máme nejen praktické vybavení pro jezdce, ale také ochrannou plachtu na motocykl. Tato plachta ochrání motorku před znečištěním, pokud je například v zimě delší dobu zaparkovaná v garáži. Plachta je také vodoodpudivá a odolná proti roztržení, protože parťák na dvou kolech si zaslouží spolehlivé a odolné příslušenství. Zvedák na motocykl si můžete snadno a pohodlně objednat také online. Je ideálním doplňkem, pokud svůj motocykl potřebujete připravit na nadcházející sezónu nebo provést drobné opravy. Má nosnost až 680 kilogramů a po skončení práce jej lze pohodlně složit a připravit k uložení.
V Lidlu si v klidu objednáte kufr a batoh na motocykl

V naší nabídce najdete také vhodné příslušenství na delší cestování. Objednejte si batoh speciálně navržený na motocykl, který lze připevnit k benzínové nádrži a který nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny cestovní nezbytnosti. Tento batoh má obvykle také vlastní průhlednou přihrádku, do které lze uložit silniční mapu. Díky této vychytávce se neztratíte ani při cestách do zahraničí. Batoh lze použít také jako tašku přes rameno. Je mimořádně stabilní a přirozeně odolává větru, vlivům počasí i dešti. Udělejte si radost a pořiďte si vybavení na motorku v online shopu Lidl!