Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Zimní sporty

40 produkt | produktů
Zobrazené produkty 40 / 40 produkt | produktů

Vyrazte za zimními sporty se sáňkami a dalším vybavením – objednejte si je online


Nejen amatérští sportovci si přijdou na své díky našim výhodným nabídkám vybavení na zimní sporty. Také milovníci přírody mohou zažít ryzí zimní radovánky naplno a vrhnout se na zasněžený kopec se sáňkami, bruslemi a dalším vybavením. Pokud i vy rádi trávíte chladné zimní měsíce aktivně, pak vám naše nabídka otevře zcela nové možnosti. Ať už chcete s dětmi sáňkovat, vyrazit na led nebo na svah na lyžích či snowboardu – v našem internetovém obchodu najdete vše, co potřebujete pro nezapomenutelný den na sněhu. Vybírejte mezi kvalitními bruslemi pro malé i velké ve značkové kvalitě, robustními sáňkami z bukového dřeva nebo plastu odolného proti chladu a teplým, módním zimním oblečením pro muže, ženy i děti. Se správným zimním oblečením vám zábavu venku zaručeně nezkazí ani teplota pod nulou. Takže mohou přijít mrazy a vy budete mít stále nohy v teple!


Pro vaši bezpečnost – nezapomeňte na lyžařské brýle a lyžařskou nebo snowboardovou helmu

Abyste byli při všech aktivitách na sněhu optimálně chráněni, najdete v e-shopu LIDLu také rozsáhlý výběr oblečení a vybavení, které bylo speciálně navrženo na zimní sporty poskytující spolehlivou ochranu před zraněním. Pro komplexní ochranu při lyžování a jízdě na snowboardu je nejlepší objednat si nejen lyžařské brýle, ale také vhodnou lyžařskou a snowboardovou helmu či chránič páteře. Tak budete chráněni před vážnými zraněními při všech zimních aktivitách a můžete si dobrodružství na sněhu užít naplno. Abyste nepřišli o radost ze zimních radovánek ani při teplotách pod bodem mrazu, najdete v našem internetovém obchodu vhodné zimní oblečení pro každou aktivitu. Od sportovních a teplých pletených čepic přes prodyšné a snadno udržovatelné termoprádlo až po vložky do bot na baterie s funkcí vyhřívání. LIDL se vyplatí i v chladném období! Abyste své tělo dokonale připravili na zimní sportovní sezónu, najdete v našem e-shopu velký výběr běžeckých pásů, crossových trenažérů, rotopedů a dalších přístrojů fitness.