Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Chovatelské potřeby

72 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 72 produkt | produktů

Chovatelské potřeby pro šťastné soužití se psem, kočkou a dalšími zvířaty

Ať už se jedná o ptáky, psy nebo kočky, každé zvíře má své vlastní potřeby. Ještě než si pořídíte nového člena rodiny, měli byste se ujistit, že pro něj máte základní výbavu. Ptáci se zabydlí v nové kleci hned poté, co si je opatříte. Pokud se rozmýšlíte nad kočičkou, měla by mít od prvního dne k dispozici toaletu s kočičí podestýlkou. lidl-shop nabízí praktická řešení, jako jsou přepravní boxy, ve kterých bude vaše kočka během cesty k veterináři dobře chráněna.


Jak zabavit domácí mazlíčky

Samozřejmě nejde jen o to, aby bylo o vašeho domácího mazlíčka dostatečně postaráno, ale aby měl dostatečně pestrý život plný zábavy. Hračky jsou vynikajícím prostředkem, jak vašeho mazlíčka zaměstnat a rozvíjet jeho schopnosti.


Například hračky na přetahování a žvýkací hračky jsou pro psy ideální, protože uspokojují jejich přirozenou potřebu žvýkat a přetahovat se. Inteligentní hračky, jako jsou míčky na pamlsky nebo hlavolamy, jsou také vhodnými pomocníky, jak psovi poskytnout duševní potravu a udržet ho v napětí. Frisbee nebo míčky jsou ideální pro venkovní aktivity, které rozvíjejí fyzickou kondici vašeho psa. Podívejte se do našeho online shopu a v klidu objevujte chovatelské potřeby pro psy. Užijte si čas se svým psem a zábavu pro oba.


Kočky naopak rády loví a hrají si. Ideální jsou k tomuto účelu například zábavné rybářské pruty nebo laserová ukazovátka. Důležité jsou také škrabadla a rohože, které naplní přirozené potřeby kočky na broušení drápků. Inteligentní hračky, jako jsou hrací desky nebo míčky na pamlsky, rozvíjejí rozumové schopnosti vaší kočky a zpestří jí každodenní život. Mnoho z nich najdete v naší nabídce chovatelských potřeb potřeb pro kočky.


Objednejte si chovatelské potřeby již nyní v e-shopu LIDLu a vytvořte svému mazlíčkovi podnětné prostředí s ohledem na jeho povahu. Se správnými hračkami a doplňky se život vašeho mazlíčka stane ještě zajímavějším a zábavnějším.