Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

In-line, skate

32 produkt | produktů
Zobrazené produkty 32 / 32 produkt | produktů

Bruslení a kolečkové sporty – objednejte si inline brusle nebo waveboard za výhodnou cenu

Hledáte sport, při kterém se nejen spalují kalorie, ale který je také zábavný? Pak proč nezkusit kolečkové sporty a nedojet si pro vysněnou postavu na inline bruslích. Inline bruslení je skutečným zabijákem kalorií a protahuje svalstvo celých nohou. Klouzavé pohyby odlehčují vašim kloubům a jsou zábavné. V internetovém obchodu LIDL si můžete pořídit kvalitní inline brusle s pohodlnými měkkými botami a robustními kolečky pro celou rodinu. Máme také praktické dětské inline brusle 2 v 1, které lze v zimě přeměnit na lední brusle. Objednejte si inline brusle pro muže, ženy i děti a užijte si zábavu na výletě s celou rodinou. Abyste byli v případě pádu dostatečně chráněni, je nezbytností inline bruslařská helma a chrániče kolen, loktů a zápěstí.
Ještě více zábavy s waveboardem nebo koloběžkou – využijte naši výhodnou nabídku sportovních potřeb

Waveboardy a koloběžky nabízejí neomezenou zábavu při jízdě. Waveboard je zábavné sportovní zařízení, které se vizuálně podobá skateboardu. Na rozdíl od skateboardu se waveboard skládá ze dvou pružně spojených prken a speciálních koleček, která umožňují pohyb v úhlu 360 stupňů. Díky této konstrukci se waveboarding podobá spíše surfování než skateboardingu. Není divu, že se tomuto zábavnému sportu říká také pouliční surfování. Surfování na ulici vyžaduje zpočátku trochu cviku, jakmile si ho však osvojíte, nebudete se ho moci nabažit. Jízda na koloběžce je oproti tomu jednodušší. Koloběžka je lehkým a stabilním skútrem s malými koly. V naší nabídce najdete různé kvalitní koloběžky pro děti i dospělé, se kterými si užijete nekonečnou zábavu.