Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Kočky

15 produkt | produktů
Zobrazené produkty 15 / 15 produkt | produktů

Pro šťastné sametové tlapky – objednejte si chovatelské potřeby pro kočky za výhodnou cenu

Především díky své nezávislé a zároveň přátelské povaze jsou kočky považovány za jedny z nejoblíbenějších domácích mazlíčků. Aby se váš malý tygr cítil naprosto v pohodě, bude potřebovat různé kočičí doplňky. K základnímu vybavení patří nejen miska na jídlo a vodu a kočičí toaleta, ale také vhodné hračky pro kočky, které uspokojí jejich vrozený lovecký instinkt, škrabadlo na lezení a schovávání, přepravní box pro případ, že by váš mazlíček potřeboval k veterináři, a kvalitní krmivo, které obsahuje všechny důležité vitamíny a minerály. Pokud má vaše kočka přístup ven, jsou velmi praktická také dvířka pro kočky. Ta umožní vašemu čtyřnohému příteli návrat domů, i když nejste doma. V online shopu Lidl naleznete velký výběr kvalitních doplňků pro malé i velké sametové tlapky. Objednejte si nyní pohodlně online a nechte si veškeré zboží doručit přímo domů.Nejen pro malé tygry – kvalitní a robustní škrabadla pro kočky

Škrabadlo plní několik úkolů najednou. Kočky si na něm mohou brousit drápky, šplhat podle libosti a z výšky pozorovat okolí. Zejména domácí kočky potřebují vhodné prostředí a zaměstnání k tomu, aby mohly být chovány v interiéru. Ale i venkovní kočky rády využívají nabízená škrabadla. V našem internetovém obchodu máme skladem skvělá škrabadla pro kočičí dobrodruhy i mazlíky. Váš čtyřnohý přítel se tak může vyřádit hned na několika úrovních a zažít tak vzrušující dobrodružství i v domácnosti. V závislosti na druhu je škrabadlo vybavené houpací sítí, různými plochami na odpočinek, plyšovou kukaní nebo žebříkem. Nudu zaručeně zažene! Ale i ten největší kočičí dobrodruh se jednou unaví a pak se uloží ke spánku na své oblíbené místo. Objednejte si pohodlný a zároveň extra měkký plyšový pelíšek a dopřejte svému čtyřnohému kamarádovi výjimečný zážitek.