Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Malá zvířata

2 produktů
Zobrazené produkty 2 / 2 produktů

Vše pro vašeho domácího mazlíčka – příslušenství pro malá zvířata

Domácí mazlíčci nám zpestřují každodenní život a přinášejí spoustu radosti. Zakrslí králíci, morčata, činčily a zlatí křečci jsou oblíbení nejen u dětí, ale i u dospělých. Jako domácí mazlíčci jsou však často chováni také barevní potkani a myši. Aby se tito malí kamarádi cítili zcela v pohodě a zůstali zdraví, potřebují dostatečně velkou klec a vhodné chovatelské potřeby pro malá zvířata. Mezi ně patří misky, napáječky, podestýlka, stojany na seno, domečky na spaní a hračky, které je zaměstnají. Pokud máte zahradu nebo balkon, můžete malé zvíře chovat i ve venkovním výběhu. Zejména morčata a zakrslí králíci si užijí letní počasí na zahradě a s vhodnou boudou pro malá zvířata mohou být venku po celý rok. V online shopu Lidl najdete jak skládací venkovní výběhy ze dřeva nebo kovu se zábranami proti úniku, tak i boudy pro malá zvířata odolné vůči vlivům počasí i s připojeným výběhem. Váš miláček tak bude mít dostatek prostoru a při dešti se může uchýlit do svého příbytku.
Správný kotec pro malá zvířata – objednávejte za výhodnou cenu

Malá zvířata potřebují dostatek pohybu a správnou aktivitu. Proto by měla být klec pro malá zvířata přizpůsobena velikosti zvířete a neměla by být příliš těsná. V online shopu Lidl najdete vhodný domov pro každé malé zvíře. Máme skladem dvoupatrové klece pro hlodavce, klece pro zakrslé králíky a morčata, klece pro myši a křečky s různými možnostmi šplhání a ohrádky pro malá zvířata odolné vůči vlivům počasí pro venkovní použití. Objednejte si nyní v našem internetovém obchodě klec pro hlodavce nebo kotec pro malá zvířata a vytvořte svému mazlíčkovi domov, který naplní všechny jeho přirozené potřeby. Se správným příslušenstvím pro malá zvířata můžete svému malému kamarádovi zpestřit každodenní život a zabránit nudě. Hrací míčky a míčky na pamlsky jsou oblíbenou hračkou pro zakrslé králíky, morčata apod. Jsou naplněny různými pamlsky a poskytují spoustu zábavy. Mosty, vyhlídkové terasy nebo houpačky jsou u čtyřnohých kamarádů také oblíbené a nabízejí v kleci pro malá zvířata různá místa k objevování nebo úkryt.