Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Šití a kreativní potřeby

63 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 63 produkt | produktů

Vše pro vyšívání – objednejte si šicí stroj a další příslušenství na lidl-shop

Do módy se vrací vyšívání! Zatímco dříve bylo šití nutností, dnes je koníčkem, který se opět dostává do módy, a to i mezi mladými. S trochou úsilí a zručností můžete realizovat různé kreativní nápady, a dokonce vytvořit vlastní módní styl. Se šicími stroji z našeho internetového obchodu si šití mohou vyzkoušet i začátečníci. Ušijte si elegantní bytové doplňky, módní oblečení a vkusné dárky pro sebe nebo své blízké. Šicí stroj je velmi užitečný i v každodenním životě. Zejména děti se často dni stráveném hraní vracejí domů s dírou v kalhotách. Na vlastním šicím stroji můžete během chvilky opravit díry, vyměnit zipy nebo zkrátit kalhoty a bundy. Příště si ušetřete cestu do krejčovství a jednoduše si oblečení upravte sami. S vlastním šicím strojem a správným krejčovským příslušenstvím, jako je například krejčovská busta, bude krejčovská práce zaručeně úspěšná.


Buďte kreativní – objednejte si šicí stroj, šicí příslušenství přímo online

Máme rozsáhlý výběr šicích strojů v různých provedeních a příslušenství. Objednejte si nový šicí stroj jediným kliknutím a využijte náš bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Ať už hledáte šicí stroj Singer nebo Silvercrest, na lidl-shopu najdete požadovaný model za akční cenu. Abyste mohli začít hned, je nejlepší objednat si potřebné příslušenství k šicímu stroji současně. Od praktické tašky na šicí stroj a nůžek pro praváky i leváky až po krejčovskou pannu – vše, co potřebujete ke kreativnímu navrhování oděvů a doplňků, najdete na lidl-shop. Překvapte své přátele a rodinu vlastnoručně ušitými dárky a dejte průchod své kreativitě.