Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Turistika a kempování

153 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 153 produkt | produktů

Sport a outdoor nejen pro milovníky přírody – spacáky, stany a mnoho dalšího

Dáváte přednost kempu před hotelovým pokojem nebo byste rádi strávili noc pod širým nebem? Každý, kdo miluje pobyt v přírodě, najde v našem internetovém obchodu vše potřebné pro kempování, sport a výlety do přírody. Tak proč si prostě neodpočinout, nevyrazit na ryby a nechytit si rybu k večeři? S rybářskými potřebami z naší nabídky ryby zaručeně berou. Nenechte si ujít pohodlí, na které jste při kempování zvyklí, a ciťte se v přírodě jako doma. Ať už hledáte nafukovací matraci s integrovanou elektrickou pumpou, mobilní kuchyňku na kempování s textilní skříňkou nebo prostorný outdoorový batoh s pláštěnkou, na všechna vaše dobrodružství v přírodě jsme plně vybaveni. Až pojedete k jezeru, vybavte se u nás kvalitními paddleboardy.Unikněte každodennímu shonu – objednejte si outdoorové a sportovní vybavení za výhodnou cenu

Času na rodinu je bohužel během týdne méně. Proč nehodit každodenní starosti za hlavu a nevyrazit s rodinou na prodloužený víkend do kempu? Zejména v teplých letních měsících jsou kempování a sportovní aktivity vítanou změnou od práce, školy a rodinného života. Prozkoumejte přírodu společně s dětmi nebo přáteli a objevte rozmanitou místní flóru a faunu. Nemusíte cestovat daleko, stan si můžete postavit i na vlastní zahradě a zažít nejedno dobrodružství. V e-shopu LIDLu najdete ten správný stan pro každé dobrodružství – od praktických stanů pro jednu osobu přes prostorné rodinné stany až po přístřešek před obytný vůz. Pohodlně si u nás objednáte také potřebné kempinkové vybavení, jako jsou termo láhve, dalekohledy, vysílačky, svítilny, chladicí boxy a kempinkové vařiče. Skladem máme také funkční outdoorové oblečení a obuv pro muže, ženy i děti. Objednejte si zároveň trekingovou obuv, bundu do deště nebo funkční triko na svůj další výlet do přírody. Na léto jsou ideální plážové stany, které vás ochrání před sluncem a horkem.