Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Vodní sporty

194 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 194 produkt | produktů

Vodní sporty

Léto přináší vítanou změnu

Cvičení je prospěšné, protože nás udržuje v dobré kondici a přispívá k dobrému zdraví. To jsou dobré důvody, proč aktivně sportovat. Vodní sporty spojují zdraví prospěšné aspekty sportu se zábavou při plavání a vodních radovánkách. Se správným vybavením pro vodní sporty může přijít léto a nefalšované vodní zábavě nestojí nic v cestě.Vodní radovánky pro děti – vybavení na vodní sporty pro nejmenší

Děti se rády koupou v bazénu a hrají si ve vodě. S dětským brouzdalištěm se i malá zahrada stane lákavou oázou pro vodní radovánky. Pokud vlastníte skutečný bazén, můžete jeho vzhled vylepšit odolnými plastovými zvířátky a dopřát tak dětem další zábavu. Nafukovací kruhy, nafukovací matrace nebo ostrůvky představují vítané hračky pro hru v bazénu.Paddleboardy: moderní trend pro všechny milovníky vodních sportů

Strávit několik hodin odpočinkem na vodě. Neustále být v pohybu a užívat si přírody kolem sebe. To všechno nám umožňují paddleboardy. Trénink s pádlem ve stoje vyžaduje neustálé procvičování hlubokého stabilizačního systému, proto jsou vodní sporty tak účinné, ale zároveň nám přináší i velkou zábavu. Trénujete při nich nohy a střed těla, smysl pro rovnováhu a pádlování je určitě výzvou pro svaly paží. Paddleboardy i SUP (nafukovací paddleboardy) jsou naplněny vzduchem, takže jsou zvlášť lehké a snadno se přepravují. Paddleboardy s pevnou deskou vyžadují více úložného prostoru, ale jsou také mimořádně robustní.Let us go to the beach: plážové doplňky a plážové podložky

Každý rád vzpomíná na krásné chvíle na pláži. Díky vhodnému vybavení nestojí nic v cestě nefalšované plážové zábavě. Co rozhodně potřebujete na pláž?


Plážový stan: Pokud trávíte mnoho hodin na pláži, neexistuje způsob, jak se účinně chránit před sluncem. Opalovací krém vás sice ochrání, ale po nějaké době je jediným způsobem, jak se vyhnout spálení, najít si stinné místo. To však na pláži najdete jen zřídka. Řešením je plážový stan. Zde se můžete pohodlně usadit, mít své soukromí a být chráněni vysokým ochranným faktorem proti UV záření.


Lehátka a plážové podložky: Cítit pod nohama písek je úžasný pocit. Pokud si však chcete lehnout a opalovat se, měli byste sáhnout po plážové podložce. Ty jsou obvykle větší než ručník a nabízejí dostatek prostoru pro dvě osoby. Jíst, opalovat se, odpočívat – to vše je možné na vhodné plážové podložce.


Chladicí boxy: Čerstvě vychlazený nápoj nebo něco chutného k jídlu je dobré mít vždy po ruce. S chladicím boxem nejsou občerstvení nebo malá svačinka nikdy daleko. K provozu některých chladicích boxů je zapotřebí elektřina. Na pláž doporučujeme používat izolační chladicí tašky, které nevyžadují přívod elektrického proudu.