Váš internetový prohlížeč není podporován
Chcete-li správně zobrazit webové stránky, použijte jeden z následujících prohlížečů.Upozornění!Aktualizujte prosím svůj prohlížeč. Pokud budete s tímto prohlížečem pokračovat v dalším nakupování, nemusí být dokončení objednávky úspěšné.

Šicí stroje a příslušenství

30 produkt | produktů
Zobrazené produkty 24 / 30 produkt | produktů

Vše na šití – objednejte si šicí stroj a další příslušenství

Ruční práce jsou opět v módě! Zatímco dříve bylo šití nutností, dnes je koníčkem, který je opět trendy, a to i mezi mladými lidmi. S trochou úsilí a zručností můžete realizovat různé kreativní nápady, a dokonce si vytvořit vlastní módní styl. Se šicími stroji z našeho internetového obchodu mohou šití propadnout i začátečníci. Ušijte si elegantní bytové doplňky, módní oblečení a vkusné dárky pro sebe nebo své blízké. Šicí stroj je mimořádně užitečný i v každodenním životě. Zejména u dětí se při hrách stávají různé nehody na oblečení. S vlastním šicím strojem během chvilky zašijete díry, vyměníte zip nebo zkrátíte kalhoty a bundy. Ušetřete si tak v budoucnu cestu ke švadlence a upravte si oblečení sami. S vlastním šicím strojem a správným krejčovským vybavením, jako je například krejčovská panna, bude vaše krejčovství zaručeně úspěšné.Buďte kreativní – objednejte si šicí stroj, krejčovskou pannu a příslušenství online

Máme rozsáhlý výběr šicích strojů v různých provedeních i odpovídajícího příslušenství. Objednejte si nový šicí stroj jediným kliknutím a využijte náš bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Ať už hledáte šicí stroj Singer, elektronický šicí stroj nebo Overlock, v internetovém obchodu LIDL najdete požadovaný model za zvýhodněnou cenu. Nejlepším způsobem, jak začít, je objednat si současně i příslušenství k šicímu stroji. Na www.lidl.cz najdete vše, co potřebujete ke kreativnímu tvoření oděvů a doplňků, od praktických tašek k šicím strojům přes nůžky pro praváky i leváky až po lupy na šití. Překvapte své přátele a rodinu vlastnoručně ušitými dárky a dejte průchod své kreativitě. Přihlaste se k bezplatnému odběru newsletteru LIDL a nenechte si ujít žádnou z našich týdenních nabídek, a to nejen v kategorii kreativních potřeb. Protože Lidl za to stojí!